Współpracownicy Szelągowskiej "padali jak muchy". Widzowie poznali kulisy

Współpracownicy Szelągowskiej "padali jak muchy". Widzowie poznali kulisy Źródło: fot.youtube.com/jastrzabpost

Dorota Szelągowska zadziwiła swoich widzów. Okazuje się, że uwielbiana gwiazda telewizji TVN pracuje właśnie nad całkowicie nową produkcją, której kręcenie jest wyjątkowo męczące dla członków jej ekipy. Widzowie sami mogli przekonać się o tym, że współpraca z prowadzącą wcale nie jest prosta.

Dorota Szelągowska to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych twarzy telewizji TVN. Programy, w których prezenterka pomaga Polakom w metamorfozach ich własnych domów, są prawdziwymi hitami TVN Style i TTV.

Gwiazda, za pomocą swoich social mediów postanowiła się podzielić tym, jak wyglądają przygotowania do kolejnej edycji jednego z jej kultowych programów. Jak się okazuje, pracownicy planów zostali wręcz zamęczeni przez gwiazdę.

Dorota Szelągowska pokazuje nieznane kulisy swojego programu

O tym, jak wielką popularnością cieszy się prezenterka, niech świadczy fakt, że telewizja TVN zdecydowała się na kolejny sezon "Tu jest pięknie". Okazuje się, że praca na planie była bardzo męcząca dla wielu członków ekipy, którzy postanowili odpocząć po męczącym dniu zdjęciowym i zrobić sobie drzemkę. Ich zachowanie nie uszło uwadze Szelągowskiej, która postanowiła ich sfotografować, a zdjęcie śpiących pracowników stacji zamieścić na swoim Facebooku.

- Kręcimy kolejny sezon „tu jest pięknie” - znaczy, ja kręcę, bo operatorzy śpią. Ucałowania - napisała na swoim Facebooku gwiazda, prezentując fotografię.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani wyczekują nowego programu

Zdjęcie, która gwiazda telewizjiTTV umieściła na swoim Facebooku, błyskawicznie spotkało się z reakcją fanów, którzy w humorystyczny sposób odnieśli się do treści publikacji Szelągowskiej. Jak sami zauważyli, praca z prezenterką nie należy do najprostszych, skoro jej ekipa aż tak bardzo intensywnie musiała odpoczywać po zdjęciach.

- O zamęczyłaś ich, jesteś cudowna, pomaluj im paznokcie tablicową - humorystycznie sugeruje jedna z internautek.

- Bo to pewnie są operatorzy koparek... Produkcja oszczędza. Super program... Super inspiracja... Jest Pani wspaniałą i ciepłą osobą - dodaje sympatyk programów Szelągowskiej.

- Oglądać ten program z Pani udziałem to czysta przyjemność... pełen relaks. Pozdrawiam cieplutko i czekam z niecierpliwością na nowe odcinki - dodaje kolejny fan, który już nie może doczekać się coraz to nowszych metamorfoz przeprowadzanych przez uwielbianą gwiazdę.

Dorota Szelągowska

fot.facebook.com

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Magda Gessler BARDZO się zmieniła! Na zdjęciu sprzed 25 lat wygląda NIEZIEMSKO
  2. Największa tajemnica gwiazdy "M jak Miłość" ujawniona! Prawda was ZSZOKUJE!
  3. Jaką emeryturę dostanie Rydzyk? Tego nie spodziewał się absolutnie nikt
  4. Jackowski przepowiedział STRASZNĄ przyszłość Roberta Biedronia. Nie ma żadnych wątpliwości
  5. Syn Zenka Martyniuka chce być jak Marta Kaczyńska?! Ma się zdecydować na OSTATECZNE rozwiązanie
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
 

Źródło: facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News