Najbliżsi Szelągowskiej ukrywali to przed mediami. Rodzina gwiazdy niedawno się powiększyła

Najbliżsi Szelągowskiej ukrywali to przed mediami. Rodzina gwiazdy niedawno się powiększyła Źródło: screen/YouTube/tvnpl

Dorota Szelągowska ma powody do radości. Do mediów dotarła informacja, że jej rodzina się powiększyła. Najbliżsi długo to ukrywali, jednak dziś dzielą się swoim szczęściem.

Dorota Szelągowska jest kobietą sukcesu. Gwiazda TVN przeprowadziła już wiele "Domowych rewolucji" i wciąż angażuje się w kolejne projekty. Popularna prezenterka nie narzeka na brak propozycji. Można powiedzieć, że jej kariera przechodzi złoty okres. Jak dowiedziały się media, w życiu prywatnym gwiazdy również nie brakuje radosnych wydarzeń.

Najbliżsi bardzo długo ukrywali tę informację przed mediami, jednak w końcu postanowili się nią podzielić. Dorota Szelągowska ma kolejne powody do radości. Jej rodzina niedawno się powiększyła. Matka prezenterki, słynna pisarka Katarzyna Grochola odnalazła szczęście u boku kochającego mężczyzny. Mało kto wiedział, że mama gwiazdy po raz kolejny wyszła za mąż.

Dorota Szelągowska ma powody do radości. Jej mama ponownie wyszła za mąż

Pisarka Katarzyna Grochola chroni swoją prywatność. Dopiero teraz postanowiła podzielić się ze swoimi fanami tą radosną informacją. 9 miesięcy temu poślubiła muzyka. Wygląda na to, że kobieta odnalazła szczęście u boku nowego partnera. Z wielką radością przedstawiła go swoim fanom.

Dorota Szelągowska z pewnością kibicowała swojej mamie, aby odnalazła właściwego mężczyznę. Grochola wydaje się bardzo szczęśliwa u jego boku. Jednak dopiero po dłuższym czasie postanowiła podzielić się swoim szczęściem. Zdecydowała się na wyjątkową formę - zaprosiła ekipę programu DDTVN do swojego domu w Milanówku, a następnie przedstawiła swojego męża. Dla dziennikarzy było to bardzo ogromne, ale bardzo miłe zaskoczenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzina Doroty Szelągowskiej się powiększyła. Wiemy, kim jest mąż jej mamy

Nie jest już tajemnicą, że Katarzyna Grochola poślubiła artystę. Jej wybranek Stanisław Bartosik jest muzykiem i puzonistą. Co więcej, dziennikarze TVN dowiedzieli się, że wraz z nowo poślubioną małżonką planuje nagranie płyty. 

Nowy członek rodziny Doroty Szelągowskiej współpracował również z kabaretem Tey. Na swoim koncie ma również liczne kompozycje w dziedzinie muzyki filmowej. Jest autorem muzyki do wielu filmów animowanych. Dorota Szelągowska z pewnością cieszy się z wyboru swojej mamy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  2. Goran Bregovic ma 3 zjawiskowo PIĘKNE córki! Każda wyznaje inną religię. Na widok średniej opadnie wam szczęka
  3. Gdy wyszła na scenę, wszyscy zaniemówili. Poznaliśmy sobowtóra Agnieszki Chylińskiej
  4. Co za konstrukcję na głowie miała Pavlović! Fryzura jurorki zaskoczyła widzów TzG
  5. Gwieździe TVN rośnie brzuch. Jest w ciąży i twierdzi, że tak wygląda prawdziwa kobieta
  6. Tragiczna kolacja w Wielkopolsce. Mężczyzna zmarł w toalecie tuż po posiłku

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News