Dorota Szelągowska nie przyszła na ślub własnej matki. Czemu to zrobiła?

Dorota Szelągowska nie przyszła na ślub własnej matki. Czemu to zrobiła? Źródło: Screen Kuba Wojewódzki player.pl

Dorota Szelągowska przez swoje postępowanie, które niedawno wyciekło do mediów, musi zmierzyć się z przybywającymi negatywnymi głosami. Okazuje się, że nie przyszła na ślub swojej mamy. Czy rzeczywiście miała aż tak ważny powód?

Dorota Szelągowska swoim zachowaniem sprawiła, że fani śledzący jej poczynania mogą poczuć się mocno zawiedzeni jej postawą. Cała sytuacja ściśle dotyczy jej mamy, Katarzyny Grocholi. Nie stawiła się bowiem na jej ślubie, a pisarka zabrała głos i postanowiła wyjawić dziennikarzom powody nieobecności swojej córki.

Dorota Szelągowska - pokłócona czy zapracowana?

Na swój trzeci ślub Katarzyna Grochola zaprosiła między innymi ukochaną córkę. W tym ważnym dniu bardzo chciała, by towarzyszyły jej najbliższe i najważniejsze osoby w życiu. Szelągowska nie miała jednak zbyt dużego wyboru i nie mogła postąpić inaczej w dniu ślubu swojej mamy.

- U nas skromne śluby to ostatnio tradycja rodzinna. Dorotkę zaprosiłam na swój ślub, ale ponieważ miała w tym czasie zdjęcia na planie, to skończyło się na tym, że świętowaliśmy jedynie w gronie dwóch świadków - wyjawiła dziennikarzom Grochola.

Okazuje się, że szykuje się za jakiś czas druga okazja, by tym razem Szelągowska mogła z mamą uczcić ważną uroczystość. Mimo że wydarzenie nie było huczne, planuje zorganizować powtórkę z wielkim przytupem.

- Tylko że ja, w przeciwieństwie do córki, chcę mieć jeszcze jedno duże wesele i cały czas usilnie pracuję nad przekonaniem do tego pomysłu męża - dodała Grochola.

Pozostaje tylko czekać na wesele z pompą i dziesiątkami gości w Milanówku, gdzie mieści się dom Katarzyny Grocholi.

Szelągowska nie zaprosiła mamy na swój ślub

W zeszłym roku trzeci ślub w swoim życiu wzięła także dziennikarka i projektantka wnętrz. Nie zaprosiła na niego swojej mamy. Można się domyślać, że w takiej sytuacji rodzic bywa oburzony i może dojść nawet do wieloletniej urazy. W tym przypadku matka z córką wszystko doskonale sobie wyjaśniły. Gdy dziennikarze spytali Grocholę, czy nie ubodła jej decyzja córki, powiedziała:

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jakieś bzdury. Nigdy nie byłam o to obrażona. Wiedziałam, że Dorota ma to w planach. Dlaczego niby miałaby mnie zapraszać na swój cichusieńki ślub, po którym nie było żadnego wesela? Moja córka postanowiła pobrać się tylko w obecności świadków i miała do tego prawo. Przecież gdyby zaprosiła mnie, musiałaby też zaprosić rodziców swojego męża, swojego ojca z żoną i nagle lista gości by się bardzo wydłużyła.

Sama uroczystość Doroty Szelągowskiej rzeczywiście była mocno kameralna. Obecni byli tylko świadkowie, a rachunek w restauracji wyniósł 65 złotych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje znany reżyser. Przyszedł do szpitala z bólem nogi, ale już z niego nie wyszedł. Ta śmierć wstrząsnęła wszystkimi!
  2. Co się dzieje z Aleksandrą Kwaśniewską? Córka prezydenta ma już DOŚĆ. Posunęła się nawet do TEGO! Nie uwierzycie, co zrobiła
  3. Pawłowicz pokazała zdjęcie z obiadu z Kaczyńskim i kotem. Popłaczecie się ze śmiechu
  4. Czwarta żona Wiśniewskiego boleśnie z niego zadrwiła. Turlamy się ze śmiechu
  5. Uwielbiana bohaterka "M jak miłość" umrze w potwornych męczarniach? Porażające doniesienia
  6. Brytyjczycy nie mogą uwierzyć. Księżna Kate uciekła z dziećmi z pałacu, rodzina królewska sypie się na naszych oczach

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News