Dorota Szelągowska nie urodziła się w Polsce. Przyszła na świat w zupełnie egzotycznym miejscu

Dorota Szelągowska nie urodziła się w Polsce. Przyszła na świat w zupełnie egzotycznym miejscu Źródło: Instagram/Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska dała się poznać jako autorka wielu "Domowych rewolucji", które zakończyły się sukcesem. Mało kto wie, gdzie urodziła się gwiazda TVN. Dla wielu osób będzie to ogromne zaskoczenie.

Dorota Szelągowska to przede wszystkim autorka wielu udanych "Domowych rewolucji". Gwiazda TVN jest bardzo aktywna zawodowo i z chęcią angażuje się w kolejne projekty. Jej fanom wydaje się, że wiedzą o swojej ulubienicy bardzo dużo, jednak pewne fakty z życia prezenterki wciąż nie są powszechnie znane.

Wiele osób z zaskoczeniem odkrywa, że Dorota Szelągowska jest córką słynnej pisarki Katarzyny Grocholi. Jej matką jest więc autorka książkowych bestsellerów i jedna z najbardziej poczytnych pisarek w Polsce. Pisanie nie jest obce jej słynnej córce. Szelągowska jest autorką felietonów w takich magazynach jak "Pani", "Olivia" czy "Polska The Times". Na swoim koncie ma również książkę napisaną wspólnie ze swoją mamą.

Dorota Szelągowska nie urodziła się w Polsce. Mało kto o tym wie

Dorota Szelągowska ceni swoją prywatność i niechętnie opowiada publicznie o wydarzeniach ze swojego życia. Dla wielbicieli gwiazdy TVN bardzo dużą niespodzianką okazało się chociażby miejsce jej urodzenia. Autorka programu "Dorota inspiruje" nie urodziła się w Polsce, ale w bardzo egzotycznym kraju. 

Ta informacja z pewnością zaskoczy wiele osób. Jak się okazuje, miejscem urodzenia Szelągowskiej jest Libia, a dokładnie Trypolis. To właśnie w stolicy kraju gwiazda TVN przyszła na świat. Największe miasto Libii leży nad Morzem Śródziemnym i dzisiaj liczy około 2,2 mln mieszkańców. Jest to także główny port i ośrodek przemysłowy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

O edukacji Szelągowskiej nie wiadomo zbyt wiele. Wiadomo, że bardzo wcześnie zainteresowała się aranżowaniem wnętrz

Dorota Szelągowska nie chwaliła się również informacjami na temat swojej edukacji. Wiadomo jednak, że jej kariera medialna rozpoczęła się bardzo wcześnie. Już jako nastolatka zadebiutowała w telewizji, a jej zaangażowanie i wysoka motywacja sprawiły, że jej kariera nabrała tempa. Córka Katarzyny Grocholi bardzo szybko zainteresowała się aranżacją wnętrz.

Gwiazda TVN poszła za głosem serca. Ponieważ interesowała się wystrojem wnętrz, szybko otworzyła własne studio i została zauważona przez media. Właśnie wtedy rozpoczęła się jej współpraca z TVN, a jej efekty można oglądać w popularnych programach takich jak: "Dorota was urządzi", "Domowe rewolucje" czy "Dorota inspiruje".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  2. Córki Hanny Lis są ZNIEWALAJĄCO piękne! Urodą zmiażdżyły nawet córki Kingi Rusin! 
  3. 3-latek publicznie wyśmiany i szykanowany na oczach załamanej mamy. Przez "okropne" włosy
  4. Pracodawca Jarosława Bieniuka wydał oficjalne oświadczenie w jego sprawie
  5. Michał Szpak powalił fanki na kolana. "Że te spodnie nie pękły!"
  6. Wielkie zmiany w 500 plus stały się faktem. Sejm pod osłoną nocy zlikwidował kluczowe kryterium

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News