Najsłynniejsza prezenterka TVN ujawniła wszystko o Szelągowskiej. Nie zawahała się

Najsłynniejsza prezenterka TVN ujawniła wszystko o Szelągowskiej. Nie zawahała się

Dorota Szelągowska jest obecnie jedną z największych gwiazd TVN. W przeszłości prezenterka współpracowała jednak z wieloma znanymi twarzami nadawcy, pozostając w ich cieniu. Na szczere wspomnienie na temat dziennikarki zdobyła się właśnie Magda Mołek, która swymi słowami zaskoczyła liczną publiczność.

Dorota Szelągowska bardzo szybko zdobyła uznanie widzów stacji TVN, którzy z ogromnym zainteresowaniem obserwują jej zawodowe poczynania. Nie każdy fan wie jednak, że historia pracy prezenterki dla nadawcy jest naprawdę długa. Zanim gwiazda rozpoczęła realizację własnego formatu, współpracowała z licznymi dziennikarzami jako asystentka, pomagając im w wypełnianiu codziennych obowiązków.

Dorota Szelągowska oczami Magdy Mołek

Szelągowska w przeszłości zaprzyjaźniła się więc blisko z Magdą Mołek, znaną widzom przede wszystkim z "Dzień Dobry TVN". Kiedy prezenterka została zapytana o dobrą koleżankę oraz wspólną przeszłość, nie zawahała się ani przez sekundę i szczerze opowiedziała, co sądzi na jej temat. - To, ile myśmy godzin przegadały razem, kiedy jeszcze Dorota pracowała z nami w "Dzień Dobry TVN"... Moja cała rodzina była wściekła, ponieważ piątkowe i sobotnie wieczory telefonicznie miałam zarezerwowane dla niej. Ja jej zawsze mówiłam, że jej życie powinno się toczyć tutaj, że to jest wielka szkoda, że ktoś z takim sercem, z taką aurą jest z boku - powiedziała bardzo szczerze Magda Mołek, odsłaniając prawdę na temat Szelągowskiej oraz swej relacji z nią przed fanami.

Cała prawda na temat Doroty Szelągowskiej ujrzała światło dzienne

- To jest dziewczyna, która ma za sobą chyba wszystkie drogi, wszystkie ścieżki, które przeszła. Ona jest gotowa, ona właśnie dlatego tak doskonale robi te programy, że ma serce, że ma duszę, że ma talent, ma doświadczenie. Dokładnie wszystkie te składowe, które są potrzebne do tego, żeby państwa za sobą porwać. Cała reszta to jest PR. Ona nie potrzebuje PR - dodała otwarcie Mołek, której słowa niezwykle poruszyły Szelągowską, doprowadzając nawet do łez.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Gwiazda przytuliła więc przyjaciółkę ze stacji TVN, która szczerze przyznała, że ją kocha. Prezenterce trudno było ukryć wzruszenie, gdyż nie spodziewała się prawdopodobnie tak ciepłych, pozytywnych słów z ust wieloletniej znajomej. Jak więc widać, na wsparcie Mołek Szelągowska zawsze może liczyć. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile waży Omenaa Mensah? Wszystkiego można się było spodziewać, ale nie TEGO!
  2. Gdzie mieszka Maryla Rodowicz? Gwiazda mieszka jak prawdziwa KRÓLOWA! Zemdlejecie z zachywtu
  3. Julia Wieniawa jako „pani do towarzystwa”! Fani są w szoku: „Niżej już upaść nie mogła”
  4. Co łączyło króla disco polo z Anną Przybylską? Nie mieści się w głowie
  5. Przerażający koszmar uwielbianej gwiazdy „Klanu”. Aż włos jeży się na głowie, współczujemy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News