Dorota Szelągowska jako mała dziewczynka. Szałowe zdjęcie gwiazdy

Dorota Szelągowska jako mała dziewczynka. Szałowe zdjęcie gwiazdy

Dorota Szelągowska mimo upływu lat wciąż wygląda bardzo młodo. Patrząc na popularną prezenterkę, którą często możemy oglądać na antenie telewizji TVN i HGTV trudno wyobrazić sobie, że przed laty wyglądała ona zupełnie inaczej. Jej zdjęcie z najmłodszych lat robi furorę w internecie. Fani zachwycają się jej szałowym zdjęciem.

Dorota Szelągowska kojarzona jest z wizerunkiem eleganckiej polskiej kobiety, która nigdy nie próbuje zyskać atencji magazynów dotyczących celebrytów. Wielu fanów docenia ją właśnie za to podejście. Prezenterka nie stara się udawać kogoś, kim nie jest, czym zdobyła sympatię widzów. Jak się jednak okazuje, nie zawsze tak to wyglądało. Najnowsze zdjęcie udostępnione przez Szelągowską na Instagramie pokazuje, że kiedyś wyglądała ona zupełnie inaczej! Swoją pracę w telewizji Dorota Szelągowska rozpoczęła w programie "Rower Błażeja", który był w latach 90. emitowany w Telewizji Polskiej. Przez dłuższy czas prowadziła "Pytanie na śniadanie", jednak przyszłość pokazała, że nie jest to format programu, do którego Dorota jest stworzona. Nawet pomimo tego, że radziła sobie bardzo dobrze w roli prowadzącej, to prawdziwą furorę zrobiła dopiero po przenosinach do TVN-u. Program "Domowe rewolucje" sprawił, że prezenterka stała się bardzo szeroko rozpoznawalna, bowiem seria zdobyła ogromną popularność. Zachęcone sukcesem "Kuchennych rewolucji" Magdy Gessler władze stacji uznały, że format ten powinien dotyczyć nie tylko restauracji, ale i mieszkań. Decyzja ta okazała się strzałem w dziesiątkę.

Dorota Szelągowska - co za zmiana!

Fani docenili przemianę swojej ulubionej prowadzącej, która na zdjęciu sprzed 25 lat wyglądała zupełnie inaczej. Widzowie są zauroczeni stylem kobiety przedstawionym na zdjęciu w towarzystwie koleżanek w trakcie sylwestrowej zabawy. Część z nich twierdzi nawet, że przy takiej różnicy w wyglądzie nie byli nawet w stanie rozpoznać Szelągowskiej. - Nie poznałam. Burza loków po mamie! - czytamy w komentarzach. - Kozaczki już parokrotnie wróciły do łask. - zwraca uwagę jeden z obserwatorów celebrytki. Ogólny odbiór zdjęcia z lat 90., którym postanowiła pochwalić się prezenterka, jest wyjątkowo pozytywny. Trzeba stwierdzić, że należy ona do niewielkiego grona polskich sław, które nie mają najmniejszych problemów z hejterami. Trudno się temu dziwić, bowiem jej praca przedstawiona w programach odtwarzanych na HGTV może wzbudzać jedynie pozytywne uczucia. DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ
Dorota Szelągowska pracowała w Telewizji Polskiej od 1998 roku, a więc zdjęcie przedstawione przez kobietę zostało zrobione pięć lat wcześniej. Loki na głowie popularnej prezenterki skłaniają wielu komentujących do zwrócenia uwagi na jej podobieństwo do matki. Od 2014 roku zaczęła prowadzić produkowany dla TVN Style program "Dorota was urządzi". Trzy lata później rozpoczęła się produkcja "Domowych rewolucji", które pomimo dość krótkiego czasu emisji już teraz są bardzo rozpoznawalne przez miliony Polaków. Dorota Szelągowska przeszła przemianę Instagram Doroty SzelągowskiejZOBACZ TAKŻE:
  1. Wielka tragedia. Szelągowska rozpłakała się na wizji
  2. Dorota Szelągowska: Wiek gwiazdy zaskoczył fanów. Ile ma lat?
  3. Dorota Szelągowska: Dzieci gwiazdy są wręcz NIESAMOWITE!
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  5. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
Następny artykuł