Szelągowska w DDTVN ujawniła jak schudła 20 kg. "Kocham jeść"

Szelągowska w DDTVN ujawniła jak schudła 20 kg. "Kocham jeść" Źródło: youtube.com/tvnpl

Dorota Szelągowska, dziennikarka prowadząca program "Dorota was urządzi" przyznała w rozmowie z studiu Dzień Dobry TVN, jak udało się jej zrzucić po ciąży 20 kilogramów. Gwiazda dowodzi, że jest to możliwe nawet, gdy uwielbia się jeść.

Dorota Szelągowska jest dziś nie tylko zapracowaną gwiazdą telewizji. Spełnia się jako żona i mama dwójki dzieci. Umiejętnie godzi aktywność w życiu zawodowym i prywatnym. 

Dorota Szelągowska o sposobie na schudnięcie. Chudsza o 20 kilogramów, a mówi, że uwielbia jeść!

- Wstaję o 6.30, spędzam dwie godziny z córką, po powrocie sprzątam, gotuje obiad. Trudno ogarniać dziecko które ma rok, a drugie 18. Człowiek musi się mocno przestawiać - powiedziała w jednej z ostatnich rozmów z Plejadą dziennikarka.

Chwalona za umiejętne dzielenie płaszczyzny zawodowej i prywatnej odparła, że nie ma prawa narzekać na przepracowanie. Mimo pojawienia się drugiej pociechy (córka Wanda kończy rok), kobiecie udało się schudnąć po ciąży aż 20 kilogramów. W czym tkwi tak szybka metamorfoza dziennikarki?

W rozmowie z prowadzącą program "Dzień dobry TVN" Agnieszką Jastrzębską gwiazda opowiedziała o szczegółach swojej diety. Wspomniała, że jest to zasługa motywatorki w osobie Agnieszki Mielczarek. Specjalistka żywieniowa przekazała kilka cennych wskazówek, które Szelągowska przełożyła na swoją codzienność.

- Ona mnie bardzo mocno wspierała. Mówi ci, co możesz, a czego nie możesz jeść, ale jednocześnie możesz się też z nią umówić na wino i jeść sery razem z bułą - komentowała w żartach Szelągowska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zastrzegła przy tym, że nie jest osobą uwielbiającą dietetyczny rygor.

- Nie jestem osobą, która jakość o siebie specjalnie dba, ale Agnieszka jakoś mnie wzięła za mordę, jak to się mówi, i o to jestem. Ja kocham jeść - przyznała, zarzekając się jednak, że zamierza schudnąć jeszcze 7 kilogramów.

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Julia Wieniawa bez bielizny na pokazie mody! 20-latka wyglądała jak aktorka filmów dla dorosłych
  3. Najbliższy człowiek papieża skazany za pedofilię. Polski duchowny: to prześladowanie
  4. Justyna właśnie znowu odpaliła petardę w kierunku Piotra Żyły. Publicznie pierze brudy kolejny raz
  5. Życie "księżniczki" Marty Kaczyńskiej nagle zamieniło się w bajkę. Tak drogo nie jada niemal nikt
  6. Julia Wieniawa przerywa milczenie i mówi o kolejnej "strasznej" chorobie. Znowu grubo przesadziła?

źródła: Plejada, DDTVN

Następny artykuł