Dorota Szelągowska: Dzieci gwiazdy są wręcz NIESAMOWITE!

Dorota Szelągowska: Dzieci gwiazdy są wręcz NIESAMOWITE!

Dorota Szelągowska dzieci ukrywa przed mediami. Piękna gwiazda TVN chciałaby swoją prywatność zachować w tajemnicy i zdaje się, że nierzadko jej się to udaje. Mimo wszystko jej pociechy są wyjątkowe. Co o nich wiemy?

Dorota Szelągowska dzieci strzeże przed mediami. Chciałaby, aby te miały normalne dzieciństwo i aby mogły spokojnie się rozwijać. Niedawno została mamą po raz drugi. Córka najpopularniejszej pisarki w Polsce przeżyła wiele trudnych momentów i nie traci pogody ducha.

Dorota Szelągowska dzieci ukrywa przed mediami. Czy piękna gwiazda w końcu znalazła swoje szczęście?

Gwiazda spotykała się z Adamem Sztabą. Jeden z najpopularniejszych muzyków w Polsce długo ukrywał związek przed światem. Kiedy na jaw wyszły kulisy relacji dwojga, media miały pożywkę. Para wzięła ślub i po dwóch latach zdecydowała się rozstać. Dorota ma syna Antoniego i córkę Wandę. Chłopiec ma już osiemnaście lat, a dziewczynka ma roczek. Jej obecny związek z Michałem chciałaby ukryć, ponieważ uważa, że musi strzec swoją rodzinę. Mimo wszystko o urodzinach córki postanowiła powiadomić w mediach społecznościowych. - Bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje i życzenia. Córeczka jest śliczna, zdrowa i cudowna. Tryb matka włączony, wracam do formy, ściskam Was ogromnie - napisała na swoim Instagramie. Czasem pozwala sobie na publikację zdjęć swojego domu. Niekiedy udostępnia zdjęcia z planu, na którym przeprowadza rewolucje w polskich domach. Jest jedną z najbardziej ulubionych prezenterek telewizyjnych i z pewnością wiele osób zastanawia się, jakie jest jej podejście do macierzyństwa.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jednak Dorota czasem postanawia skomentować swoją relację z matką. Katarzyna Grochola występuje w jej życiu niezmiennie i okazuje się, że pomaga gwieździe TVN w opiece nad dziećmi. Mimo wszystko między paniami nie zawsze panowała zgoda. Pisarka przed laty wdała się w toksyczną relację z mężczyzną, który próbował... skrzywdzić jej córkę. Okazało się, że był pedofilem. Perturbacji z młodości nie mogła wybaczyć mamie Dorota i wspominała, że trudne dzieciństwo oddziaływało na jej dorosłe życie. Mimo wszystko panie spotykają się regularnie i celebrują wspólne chwile. Z pewnością obie dbają o Antoniego i Wandę. Dorota Szelągowska dzieci Instagram/Dorota Szelągowska Dorota Szelągowska dzieci Instagram/Dorota Szelągowska Dorota Szelągowska dzieci Instagram/Dorota SzelągowskaZOBACZ TAKŻE:
  1. Obyczajowy SKANDAL na Sylwestrze z Polsatem! Uwielbiana gwiazda spali się ze wstydu
  2. Największa gwiazda Polsatu ujawnia szokującą prawdę o pracy w stacji. Będą na nią wściekli?!
  3. Na co zmarła Agnieszka Dymecka? Gwiazda TVP przegrała ze straszną chorobą
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  5. Znaki zodiaku, które będą baraszkować w sypialni przez cały 2019 rok!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News