Rodzinny przełom w życiu Szelągowskiej! Dzieje się

Rodzinny przełom w życiu Szelągowskiej! Dzieje się Źródło: instagram.com/dotindotin

Dorota Szelągowska to kobieta wielu talentów, której nie trzeba przedstawiać widzom TVN. To właśnie tam bowiem, na kolejnych kanałach tej telewizji, w ostatnich latach pojawia się słynna dziennikarka i projektantka. Mimo wytężonej pracy zawodowej aktorka znajduje też sporo czasu na życie osobiste. To właśnie w nim ostatnio doszło do przełomu.

Dorota Szelągowska w mediach występuje już od wielu lat. Zaczynała prowadząc w TVP program Rower Błażeja w roku 1998. Szybko jednak zaczęła pojawiać się w innych formatach popularnej stacji telewizji publicznej, aż trafiła nawet do programu Pytanie na Śniadanie. Koniec końców jednak przeszła do TVN, w którym to zobaczyć ją można od 2014 roku. W telewizjach sygnowanych logiem żółto-niebieskiego medium prowadziła takie programy jak "Dorota was urządzi", "Polowanie na kuchnie", czy "Polowanie na mieszkanie". Od maja ubiegłego roku prowadzi program "Dorota inspiruje" na HGTV, który to kanał również należy do grupy TVN.

Dorota Szelągowska w przełomowym momencie życia

Jak widać więc, prezenterka nie narzeka na brak zajęcia. Jest bardzo aktywna w telewizji, ale również i w mediach społecznościowych, a także i poza mediami. Niedawno, bo w połowie listopada ubiegłego roku prezenterka i projektantka pochwaliła się niemałym sukcesem. W sieci Lidl znaleźć można było świece aromatyczne sygnowane jej imieniem. Dorota Szelągowska mimo wszystko znajduje czas na życie rodzinne. Prezenterka obchodziła w niedzielę, z jednodniowym wyprzedzeniem, urodziny swojej małej córeczki, Wandy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Pochwaliła się tym faktem w mediach społecznościowych. Jak się okazało, ten rok jest dla niej przełomowy. Kiedy jej córeczka 7. styczna świętuje roczek, jej syn, Antoni Szelągowski, wchodzi w pełnoletniość. - Właściwie to dopiero jutro, ale świętowaliśmy dziś. Z tej okazji dzielę się z Wami tortem, który w ekspresowym tempie przygotowanym i przywiezionym przez 120 km – dziękuję. To zabawne, że w tym samym roku w którym moja Córka kończy rok, Syn osiągnie pełnoletność dziś kończę dzień w poczuciu absolutnego szczęścia. Ściskam wszystkich i każdego z osobna - oświadczyła w niedzielę prezenterka. Bez wątpienia moment, kiedy jedno dziecko ledwo co przywitało się ze światem, a drugie już wchodzi w dorosłość, musi być bardzo emocjonalny dla prezenterki. My natomiast życzymy jej wszelkich sukcesów na drodze kariery zawodowej, ale przede wszystkim w życiu prywatnym.   ZOBACZ TAKŻE
  1. Tak się bawi PiS. Najpierw była msza, potem striptizer. „Im bardziej się rozbierał, tym bardziej dziewczyny…” 
  2. Eva Minge przez lata ukrywała, że ma raka. Powód jest wstrząsający i przerażający 
  3. Beata Kozidrak znów jest zakochana?! Kim jest tajemnicza, nowa miłość gwiazdy?
  4. Ile waży Barbara Kurdej-Szatan? Waga gwiazdy sprawiła, że opadły nam szczęki
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News