Dorota Szelągowska pokazała swoje biuro. Czegoś takiego nikt się po niej nie spodziewał (FOTO)

Dorota Szelągowska pokazała swoje biuro. Czegoś takiego nikt się po niej nie spodziewał (FOTO) Źródło: fot.youtube.com/tvn

Dorota Szelągowska w swoim programie nie raz dawała popis wyczuciu stylu i umiejętności aranżacji wnętrz. Teraz gwiazda pochwaliła się swoim biurem, które zaskoczyło wielu jej fanów. Mało kto domyślał się, że wygląda właśnie tak.

Dorota Szelągowska na swoim profilu na Instagramie nie pokazuje jedynie życia prywatnego, ale również zamieszcza zdjęcia i nagrania prezentujące jej pracę od kuchni. Początkowo jej kariera nie sugerowała, że prezenterka ulokuje się właśnie w poszukiwaniu wymarzonych mieszkań dla uczestników swoich programów oraz ich urządzaniu. Mimo wszystko po jej popularności, jak i samym zaangażowaniu widać, że odnajduje się w tym doskonale.

Dodatkowo przez to, jaką tematyką zajmuje się w swojej pracy Dorota Szelągowska, można po niej oczekiwać, że zarówno dom, jak i biuro gwiazdy będzie urządzone jak marzenie. Niedawno na jej profilu instagramowym pojawiło się właśnie zdjęcie biura gwiazdy TVN, które zdecydowanie podzieliło jej fanów.

Dorota Szelągowska pokazała swoje biuro

Zdjęcie, które zamieściła prezenterka, można dosłownie opisać kilkoma słowami. Pierwsze, co przychodzi na myśl, to surowe i minimalistyczne wnętrze. Nie widać zbyt dużo mebli. Mamy jedynie drewniane biurko ze stalowymi nogami pomalowanymi na czarno i szafka utrzymana w tej samej aranżacji. Do tego dwa skórzane krzesła, laptop, komputer i stalowa lampka stojąca na biurku.

Chociaż tym, co rzuca się w oczy jako pierwsze, jest goła ściana bez żadnej tapety czy też farby. Dodatkowo w niektórych miejscach jest obdrapana z wierzchniej warstwy. Tego typu wystrój bez wątpienia ma swoich zwolenników, co najlepiej widać po komentarzach od fanów, którzy są wprost zachwyceni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Niesamowite, wymarzone - czytamy.

 - Pani Dorotko, ale czadowa ściana! Praca w takim biurze to sam relaks - dodaje internautka.

Mimo wszystko jest też dosyć spora grupa internautów, do których wystrój biura Doroty Szelągowskiej znacznie mniej przemawia. Ta część zdecydowanie nie spodziewała się tak oszczędnego wystroju. Patrząc na kolorowe i funkcjonalne wnętrza z programów prezenterki oczekiwali o wiele bardziej wymyślnej aranżacji jej własnego gabinetu.

 - Mnie ta ściana by przygnębiała - dodaje jedna z internautek.

 - Do czego to doszło, że taka obdarta ściana jest teraz modna - czytamy w komentarzach.

Dorota Szczelągowska fot. instagram.com/dotindotin

  1. Polak pokrył tatuażami całe ciało. Potem się wykastrował. Jego wygląd przeraża
  2. Aktorka TVP przez lata była katowana przez męża. To znany i wpływowy mężczyzna. Piekło trwało 8 lat
  3. Media podały wiadomość, która będzie ogromnym ciosem dla fanów Anny Przybylskiej
  4. Niedźwiedź złamał mężczyźnie kręgosłup i trzymał jako zapas jedzenia. Po miesiącu znaleźli go myśliwi, zdjęcia przerażają
  5. Kiedy zobaczyli zaproszenia na ślub, włosy stanęły im dęba. Zaczyna się od: "Cześć, krzywy ryju", a potem jest tylko gorzej
  6. Nagła śmierć nastolatki na kolonii. Wiadomo, co wykazała sekcja zwłok
  7. Mają 21 dzieci. Wyjawili, jak wyglądają ich wakacje, które nazywają "operacją wojskową"

 

źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu