Dorota Szelągowska wdała się w bójkę na targu. Podbite oko pokazała fanom

Dorota Szelągowska wdała się w bójkę na targu. Podbite oko pokazała fanom Źródło: Instagram/Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska zaskoczyła fanów ostatnią instagramową publikacją. Gwiazda pochwaliła się swoim zdjęciem z podbitym okiem. Wyjawiła również, że jest to wynik tego, że wdała się w bójkę na targu.

Dorota Szelągowska w ostatnich latach zrobiła ogromną, telewizyjną karierę i zaskarbiła sobie sympatię milionów Polaków. Gwiazda programu "Dorota was urządzi" eitowanego na TVN Style chętnie dzieli się z fanami swoim życiem, teraz jednak opublikowała coś naprawdę zaskakującego. Celebrytka oznajmiła, że wdała się w bójkę a targu, a dowodem na to jest jej podbite oko. 

Dorota Szelągowska wdała się w bójkę

Dorota Szelągowska jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Nie zaniedbuje swoich fanów i systematycznie wrzuca do Internetu relacje ze swojego życia. 

Tym razem podzieliła się ze swoimi wielbicielami swoim zdjęciem, na którym ma podbite oko. Celebrytka napisała, że wdała się w bójkę na targu. Do zdarzenia doszło, gdy gwiazda poszła kupić składniki niezbędne do zrobienia zupy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Bójka na Warmii 

Na zdjęciu, które pojawiło się na oficjalnym profilu Szelągowskiej, wyraźnie widać siniaka pod okiem celebrytki. Po tej publikacji fani zaczęli się niepokoić i zastanawiać czy ich idolka została napadnięta.

- Warmia niczym Mielno zniszczy każdego. To efekt porannej wyprawy po warmińskie owoce morza – krewetki były bardzo waleczne - brzmiał komunikat wystosowany przez prowadzącą program "Dorota was urządzi". 

Mimo podbitego oka, Dorota Szelągowska wydaje się być bardzo rozbawiona na zdjęciu, co sugeruje, że cała sytuacja może być jedynie żartem. Dziennikarka znana jest z ogromnego dystansu do siebie i poczucia humoru, lecz wciąż nie wiadomo, co dokładnie wydarzyło się na targu i skąd podbite oko celebrytki. Gwiazda przyznała również, że zakupy były bardzo udane i po powrocie zajęła się przygotowywaniem zupy "warmińsko-tajskiej".

Źródło: Instagram/Dorota Szelągowska

ZOBACZ TAKŻE

  1.  Nie żyje legenda TVP. Jego nagła śmierć wstrząsnęła Polską. Tysiące osób jest w żałobie
  2. Gwiazdor Polsatu zmarł tragicznie i osierocił jedyną córkę. Do dziś opłakują go miliony Polaków. Jego córka wyrosła na ZJAWISKOWO piękną kobietę
  3. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
  4. Oficjalne oświadczenie! Dwie absolutne legendy TVN odchodzą
  5. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok
  6. Babcia Beaty Tyszkiewicz była zakonnicą. Jej męża spotkał najokrutniejszy i najkrwawszy z możliwych losów
  7. Kiedy przeczytacie, kto jest bratem Magdy Gessler, zdębiejecie. To jeden z najbardziej kontrowersyjnych polityków
  8.  

Źródło: Instagram/Dorota Szelągowska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu