O tym dramacie wiedzieli tylko najbliżsi. Dorota Szelągowska przeszła przez prawdziwe piekło

O tym dramacie wiedzieli tylko najbliżsi. Dorota Szelągowska przeszła przez prawdziwe piekło Źródło: screen/YouTube/JastrzabPost

Dorota Szelągowska postanowiła opowiedzieć po latach o wielkim dramacie, który przeżyła w dzieciństwie. Gwiazda wypowiedziała dramatyczne słowa w jednym z wywiadów. Polacy nie wiedzieli o tak wielkich problemach celebrytki.

Dorota Szelągowska po latach zdecydowała się na wyznanie, które zaskoczyło jej fanów. Gwiazda nieoczekiwanie postanowiła wypowiedzieć się o swojej bardzo trudnej przeszłości. Nie każdy wiedział o tym, co gwiazda TVN musiała przeżywać wiele lat temu. Bardzo długo wzbraniała się przed mówieniem o tak smutnych wydarzeniach, jednak w końcu uznała, że nadszedł dobry moment, by powiedzieć o kłopotach z przeszłości.

Wyznanie znanej prezenterki zaskoczyło wielu Polaków. Mało kto przewidywał, że jej życie mogło wyglądać aż tak źle. Wiele osób twierdziło, że jako córka znanej pisarki Dorota Szelągowska zawsze żyła w luksusach, jednak okazuje się, że nie zawsze tak było. Gwiazda postanowiła opowiedzieć o wszystkim w jednym z wywiadów.

Dorota Szelągowska opowiada o swojej trudnej przeszłości

Obecnie Dorota Szelągowska należy do ścisłej czołówki najbardziej lubianych polskich celebrytek. Gwiazda regularnie pojawia się w telewizji, a swoim uśmiechem i optymizmem zaraża miliony Polaków. Jej praca oceniana jest bardzo pozytywnie, dzięki czemu kobieta może cieszyć się sławą. Jak sama jednak przyznała, nie zawsze mogła czuć pełne szczęście.

- Wychowywałam się w biedzie. Miałyśmy z mamą domek bez ogrzewania, na betonowej podłodze leżała licha wykładzina, taka, jakiej używa się podczas remontów. Nie mam pojęcia, jak udawało się mamie wiązać koniec z końcem - mówi w wywiadzie gwiazda telewizji, wspominając dzieciństwo spędzane z Katarzyną Grocholą.

Dorota Szelągowska mówi o dawnych problemach

- Kiedy urodziłam pierwsze dziecko, nie było mnie stać na pampersy. Pamiętam tamte lata. Wiem, jak trzeba się nagimnastykować, żeby przeżyć miesiąc za mniej niż średnią krajową - dodała nieoczekiwanie celebrytka.

Nikt nie przewidywał, że gwiazda miała niegdyś tak wielkie problemy. Polacy zwrócili uwagę zwłaszcza na wypowiedź o dzieciństwie, która była wyjątkowo smutna. Niektórzy nawet zaczęli głośno wyrażać swoje współczucie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na szczęście dziś znana prezenterka nie może narzekać na jakiekolwiek problemy związane z warunkami życiowymi. Kobieta musi zarabiać dużo jako wielka gwiazda telewizji, dzięki czemu obecnie nie musi zmagać się z poważnymi problemami, jak wiele lat temu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Mucha zdębiała, gdy zobaczyła tę wiadomość. Mężczyzna zaoferował jej MAJĄTEK za 3h igraszek. Nie uwierzycie, co zrobiła!
  2. Zdębiejecie, jak zobaczycie PAŁAC, w którym mieszka Danuta Holecka! Takich luksusów nie ma nawet Marta Kaczyńska!
  3. Papież Franciszek pozbawi Jana Pawła II świętości? "Dewojtylizuje kościół"
  4. Wszyscy znali ją jako babkę Kiepską. Zdjęcie aktorki z młodości odbiera mowę
  5. Setki tysięcy emerytów nie dostaną 1100 złotych. Rząd chciał to przemilczeć
  6. Skandal rozrywa Wielką Brytanię. Książę jest gejem?!

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News