Wyznanie Szelągowskiej wyciska łzy z oczu. Wróciła do trudnych chwil sprzed lat

Wyznanie Szelągowskiej wyciska łzy z oczu. Wróciła do trudnych chwil sprzed lat Źródło: YouTube - TVN Style

Dorota Szelągowska zdecydowała się na bardzo smutne wyznanie, które z pewnością wzruszy wielu jej fanów. Gwiazda telewizji postanowiła odnieść się do przeszłości. Jej wspomnienia są bardzo przykre.

Dorota Szelągowska uchodzi za kobietę, która jest bardzo szczęśliwa z tego, co udało jej się osiągnąć. Jej styl bycia sprawia, że udaje jej się zarażać innych swoim wielkim optymizmem i podejściem do otaczającego ją świata. Wydaje się, że nie ma lepszej kandydatki do pracy w telewizji, jednak okazuje się, że nie zawsze w jej życiu było tak pięknie, jak wszystkim się wydaje.

Celebrytka zdecydowała się na wyznanie, które jest wyjątkowo przykre. Odniosła się to trudnych chwil sprzed lat, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że jej życie nie zawsze było tak kolorowe, jak jest obecnie. Sytuacja kobiety w pewnym momencie była bardzo trudna. Postanowiła odnieść się do tego dopiero po wielu latach milczenia. Jej wyznanie zasmuciło wielu fanów.

Dorota Szelągowska zdecydowała się na smutne wyznanie

Obecnie Dorota Szelągowska jest jedną z największych gwiazd telewizji. Kobieta pracuje w HGTV, stacją związaną z telewizją TVN. Odpowiada tam za tworzenie programu, w którym przedstawia domowe metamorfozy ludzi z całego kraju. Jej praca oceniana jest bardzo pozytywnie przez widzów, którzy twierdzą, że program nie może mieć lepszej prowadzącej od Szelągowskiej

Na ekranie widzimy gwiazdę, która zaraża wszystkich swoim optymizmem i radością, jednak okazuje się, że nie zawsze taka była. Gwiazda postanowiła otworzyć się w jednym z wywiadów, z którego dowiedzieliśmy się, jak wyglądało jej życie w przeszłości. Fani nie kryją swojego wzruszenia wyznaniem prezenterki w jednym z wywiadów.

Dorota Szelągowska mówi o swojej przeszłości

- Wychowywałam się w biedzie. Nie mam pojęcia, jak udawało się mamie wiązać wtedy koniec z końcem. Kiedy urodziłam pierwsze dziecko, nie było mnie stać na pampersy. Pamiętam tamte lata. Wiem, jak trzeba się nagimnastykować, żeby przeżyć miesiąc za mniej niż średnią krajową. To mnie utrzymuje w czujności. Zarabiam dobrze, ale nie zatracam się w luksusie. W życiu może być różnie… - mówi w wywiadzie Szelągowska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pozostaje cieszyć się, że obecnie celebrytka nie ma żadnych problemów. Udało jej się zrobić karierę w telewizji, może cieszyć się sławą i tym, że wszystko w jej życiu obecnie wygląda lepiej, niż lata temu.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa UJAWNIŁA całą prawdę o ks. Jankowskim. Jej słowa mrożą krew w żyłach. "On siał ZGORSZENIE"
  2. Agata Duda przeszła samą siebie! Na ten widok Melania Trump zdębiała!
  3. Przykre informacje. Czesław nie żyje
  4. Jedno z dzieci Przybylskiej i Bieniuka było wpadką. Wiadomo, które
  5. Poszła na przedłużanie paznokci do "ekspertki". Z jej dłońmi stało się coś potwornego
  6. To on mógł zamordować 10-latkę. W sieci krąży jego zdjęcie, już wcześniej było o nim bardzo głośno

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News