Nikt nie wiedział, że jest tak źle bo ukrywała wszystko przed mediami. Dorota Szelągowska ujawniła smutną prawdę

Nikt nie wiedział, że jest tak źle bo ukrywała wszystko przed mediami. Dorota Szelągowska ujawniła smutną prawdę Źródło: youtube/ Radio ZET/

Dorota Szelągowska, choć często bez ogródek mówiła o swoim życiu, o tym nie wspominała nigdy przedtem. Fani mogą przeżyć prawdziwy szok, gdy dowiedzą się, co gwiazda postanowiła wyjawić.

Dorota Szelągowska chętnie pokazuje swoje życie w mediach społecznościowych, dzieląc się z obserwatorami najciekawszymi nowinkami. Dba jednak o to, by najbardziej osobiste kwestie nie ujrzały światła dziennego. Mimo to rzeczy, o których otwarcie postanowiła odpowiedzieć, bywały naprawdę intymne, ale takiego wyznania nie spodziewał się chyba nikt. Celebrytka długo ukrywała to przed światem. 

Niespodziewanie zniknęła 

Dorota Szelągowska jest dziś szczęśliwą mamą dwójki dzieci, choć o wiele więcej mówi o pierworodnym synu aniżeli córce, która na świecie pojawiła się w ubiegłym roku. Celebrytka nie zatajała ciąży, jednak gdy tylko brzuch zaczął być widoczny zniknęła sprzed blasku fleszy, a wróciła dopiero, gdy maleństwo miało kilka miesięcy. Co więcej, cisza nad kolejnym potomkiem trwała dalej i trwa do dziś, a Dorota kilkukrotnie mówiła o córeczce. 

Dopiero po długim czasie zdradziła również, że powodem nagłego zniknięcia w czasie ciąży była jej figura. Wyjawiła, że sporo przytyła i z trudem patrzyła na samą siebie, dlatego tym bardziej nie chciała pokazywać się światu. Po porodzie szybko udało się jej wrócić do formy, jednak okazuje się, że jej koszmar wcale nie dobiegł końca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dorota Szelągowska długo ukrywała to przed mediami. Ujawniła smutną prawdę 

Specjalnie dla Plejady celebrytka postanowiła bardziej się otworzyć i otwarcie przyznać, że choć ciążowe kilogramy szybko udało jej się zrzucić, wciąż czuje się źle we własnym ciele. Wyjawiła, że zmaga się z poważnymi kompleksami na punkcie swojego wyglądu, z czym nie jest łatwo jej żyć. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Widzowie go kochali, zmarł po nagłej chorobie
2. Ukryta kamera nagrała co tata robi z 4-letnią córką w jej pokoju. Gdy mama zobaczyła nagranie, natychmiast musiała zareagować

- Ciągle czuję się najgrubszym człowiekiem świata (...) Założę szpilki, czarny garnitur, pomaluję się i nieźle wyglądam. To tyle. Oczywiście, komplementy są wspaniałe, ale stanie na czerwonym dywanie niekoniecznie. Dziwnie się wtedy czuję (...) Patrzę na moją twarz i widzę, że się starzeję. Zderzam się z myślą, że chyba nie będę wyglądać już lepiej niż w tej chwili i zastanawiam się, co mogłabym ze sobą zrobić. Ale zderzam się też z myślą, że w sumie jest dobrze - wyznaje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Zbigniew Boniek w żałobie. Prezes PZPN stracił najbliższą osobę, smutne doniesienia
  3. Papież zmarł podczas stosunku z mężatką. Porażające szczegóły nieznanej szerzej historii
  4. Nic na wskazywało na najgorszy obrót spraw. Zmarł nagle w szpitalu, po wyjściu rodziny
  5. Wszedł do łazienki i prawie dostał zawału. W pralce zamknięte było jego dziecko, natychmiast rzucił się na ratunek

Źródło: pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News