Tragedia działa się za zamkniętymi drzwiami. Nikt nie wiedział, jak bardzo cierpiała Dorota Szelągowska

Tragedia działa się za zamkniętymi drzwiami. Nikt nie wiedział, jak bardzo cierpiała Dorota Szelągowska Źródło: instagram.com dotindotin

Dorota Szelągowska poraziła wszystkich swoim wyznaniem. Nawet najwięksi fani nie mieli pojęcia, że przyszło jej zmierzyć się z takim koszmarem.

Dorota Szelągowska jest dziś jedną z popularniejszych osobowości show-biznesu. Widzowie pokochali ją za szczery uśmiech, poczucie humoru, charyzmę i determinację do działania. Prezenterka dała się poznać jako pewna siebie, silna emocjonalnie i wytrwała kobieta, która zawsze stawia czoła przeciwnościom losu. Tymczasem wyszło na jaw, że Dorota ma ze sobą ogromny bagaż ciężkich doświadczeń, o których nigdy nie będzie w stanie zapomnieć, a o których w końcu zdecydowała się opowiedzieć. 

Dorota Szelągowska przeżyła piekło. Dramat za zamkniętymi drzwiami 

Dorota oraz jej mama, Krystyna Grochola, dopiero po wielu latach opowiedziały, że padły ofiarą przemocy domowej. Oprawcą był ojczym prezenterki, który znęcał się nad nią psychicznie oraz fizycznie, gdy była jeszcze małą dziewczynką. W "Kulisach sławy" szczerze przyznała, że niegdyś zdecydowała się na opowiedzenie o wszystkim nauczycielom, jednak ci zbagatelizowali problem snując, że kilkuletnia Dorota "przesadza".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Jak chodziłam do moich nauczycieli i mówiłam, że ojczym mnie bije, to one mówiły, że przesadzam. W Polsce jest na to przyzwolenie, bo w Polsce jest odróżnienie klapsa od bicia - opowiedziała w "Kulisach sławy" Dorota Szelągowska. 

Z kolei na łamach "Dzień Dobry TVN" wprost wyznała, że gdy jej 18-letni dziś syn był jeszcze małym chłopcem, zdarzyło jej się dać mu klapsa. Przy obecnie 2-letniej córce unika podobnych rozwiązań. Dorota Szelągowska przyznała także, że choć opowiadanie o koszmarze z dzieciństwa przychodzi jej z wielkim trudem, chce o nim mówić, by być może pomoże w ten sposób osobom borykającym się z podobnym problemem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Druzgocące słowa Jackowskiego dla wszystkich Polaków. Zobaczył tragedię, która ma nastać lada dzień

2. Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza. Kim jest piękność, która dogryzła Agacie Dudzie?

- Miałam ojczyma, który był pedofilem. Szczęśliwie, byłam dla niego za stara. Trudno jest wyznawać rzeczy niewygodne, natomiast jeżeli ty swoim wyznaniem jesteś w stanie uratować jakąś część ludzi, warto. Ludzie, którzy są na dnie, szukają jakiejkolwiek deski ratunku. Czasami tą deską ratunku może być to, że ta miła, uśmiechnięta pani z telewizji, też się borykała z różnymi rzeczami - przyznała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 13-letnia Marta umiera na białaczkę. Jedyną szansą jest niezwykle drogi lek
  2. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)
  3. Wspaniałe wiadomości o córce Ewy Błaszczyk. Mamie składamy najszczersze gratulacje
  4. Atmosfera rozgrzała się do czerwoności. Wojewódzki i Sylwia Bomba poszli na całość
  5. Zdecydowała się na adopcję dziewczynki, którą wszyscy gardzili. Pierwsze słowa 5-latki do młodej mamy wyciskają łzy  
  6. Myśleli, że unikną zarażenia spożywając popularny produkt. Nie żyją, 27 ofiar śmiertelnych za granicą

Źródło: radio zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News