Jak Szelągowskiej udało się przejść tak spektakularną metamorfozę? Nie do poznania, jak dwie różne kobiety

Jak Szelągowskiej udało się przejść tak spektakularną metamorfozę? Nie do poznania, jak dwie różne kobiety Źródło: instagram.com/dotindotin

Dorota Szelągowska przeszła tak kosmiczną metamorfozę, że wiele osób nawet nie pomyślałoby, że to ta sama osoba. Mało kto wie, że nie zawsze była słodką blondynką. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że liczna grupa fanów nawet nie poznałaby jej na starych fotografiach.

Dorota Szelągowska największą rozpoznawalność osiągnęła wtedy, kiedy została żoną Adama Sztaby i rozkręciła swoją karierę w TVN Style w programach o urządzaniu mieszkań. Sympatyczna blondynka szybko rzuciła się widzom w oczy, ale niewielu z nich wie jak wyglądała kiedyś. Nie do poznania!

Dorota Szelągowska uwielbia blond, ale przez wiele lat nosiła ciemny kolor włosów

Wydaje się, że gwiazda stacji TVN całe życie była blondynką. Odkąd zaczęła prowadzić różne programy w stacji, bawiła się fryzurami, ale nie zmieniała koloru włosów, w którym zdecydowanie jej do twarzy. Trudno uwierzyć w to, że była kiedyś szatynką! Kiedy zaczęła karierę w telewizji w 1998 roku prowadząc "Rower Błażeja" można było oglądać ją w długich, ciemnych włosach. I to z grzywką!

Jeszcze długo nosiła taką fryzurę. Z ciemnych włosów w różnych uczesaniach zrezygnowała na rzecz blondu w okolicach 2012-2013 roku. Pojawiła się wtedy publicznie w drobnych, gęstych lokach, wysoko upiętych opadających lekko na twarz. To był strzał w 10. Z czasem zmieniła burzę loków na proste włosy stylizowane na boba.

Dekoratorka schudła także 30 kilogramów

Dorota Szelągowska ma na koncie też kompletnie inną metamorfozę. Gdy urodziła swoje drugie dziecko w styczniu zeszłego roku, otwarcie mówiła, że podczas błogosławionego stanu przytyła aż 30 kilogramów. Próbowała to maskować ciuchami i z czasem pragnęła doprowadzić swoją wagę do dawnego porządku. Skarżyła się dziennikarzom, że przez rok waga ani drgnęła, ale w końcu osiągnęła upragniony cel.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Po prostu mniej jem. Nic specjalnego. To też łatwo zgubić kilogramy, jak się przytyje 30 kilo w ciąży. Przez rok mi prawie nic nie zeszło, a teraz zaczęło schodzić. Nie jem po 18, nie jestem specem od diety i nigdy nie napiszę książki o odchudzaniu i nikomu nie będę doradzać - mówiła twardo specjalistka od wnętrz. Nie wstydziła się także przyznać, że korzysta z diet pudełkowych.

Tak Dorota Szelągowska wyglądała przed laty:

Fot. instagram.com/dotindotin/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Janusz Korwin-Mikke ma żonę młodszą o 44 lata! Gdy pokazał jak wygląda, ludzie zdębieli
  4. Doniesienia zagranicznych mediów o Agacie Dudzie rozkładają na łopatki. To trzeba zobaczyć na własne oczy, bo nie uwierzycie
  5. Rydzyk pilnie potrzebuje nowego samochodu. Żąda od wiernych słuchaczy 5 milionów złotych
  6. 103-latka właśnie wyszła za mąż. TVN zdradził szczegóły, które zwalają z nóg

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News