Dorota Szelągowska już ubrała choinkę, zdjęcie w sieci. Jej wystrój jest najnowszym trendem 2019 roku

Dorota Szelągowska już ubrała choinkę, zdjęcie w sieci. Jej wystrój jest najnowszym trendem 2019 roku Źródło: YouTube / TVN Style

Dorota Szelągowska ma już za sobą ubieranie choinki. W sieci pochwaliła się zdjęciem świątecznego drzewka, które wystroiła zgodnie z najnowszym trendem.

Dorota Szelągowska już ubrała choinkę, wyznaczając tym samym trend na nadchodzące święta. Zdjęcie drzewka prezenterki pojawiło się w sieci. Internauci zainteresowani najmodniejszymi ozdobami w tym sezonie, ochoczo komentowali jego wystrój.

Dorota Szelągowska ubrała już choinkę

Z racji talentu do dekorowania wnętrz, znana dziennikarka nie mogła się powstrzymać - ubrała już swoją świąteczną choinkę. Finalnym efektem podzieliła się z fanami na swoim Instagramie. Naczelna dekoratorka stacji TVN postawiła na jednokolorowe ubarwienie choinki. Wybrała biel i jasne kolory, które są obecnie najmodniejsze.

W 2019 roku odchodzimy od trendów, gdzie każda bombka była w innym kolorze, z wyjątkiem domów, w których mieszkają małe dzieci. Nie sposób im odmówić zawieszenia na choince własnoręcznie zrobionego, kolorowego łańcucha z papieru czy z bibuły. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 Część internautów nie podziela najnowszego trendu 

W komentarzach pod zdjęciem wybuchła niemała dyskusja. Części osób szalenie podoba się trend, zgodnie z którym wystroiła drzewko Dorota Szelągowska. Inni wolą jednak tradycyjne, wielobarwne ozdoby. 

- U mnie zawsze choinka jest kolorowa, przesycona kolorami… Prawie że kiczowata… Wszędzie w niej wszystkiego, bombki, łańcuchy, cukierki, pierniczki… Ozdoby wykonane z moimi uczniami z niepełnosprawnością intelektualną …. Taka jest, oczywiście dla mnie, idealna - pisze jedna z internautek pod zdjęciem prezenterki. 

Niektórzy wyznają, że wolą pstrokatą choinkę, bo kojarzy im się z ozdobami zbieranymi przez całe życie. Jedna z kobiet twierdzi, że kolorowe, jarmarczne i szalone drzewko lepiej oddaje klimat panujący w jej rodzinie. Wśród Internautów znaleźli się także fani jednokolorowych choinek, wśród których króluje kolor srebrny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec zamknął się z córką w kuchni, mieli robić śniadanie. Nagle matka otworzyła drzwi i zamarła

2. Niestety, kolejny dramatyczny wieczór w Polsce. Nagły wybuch ognia na południu kraju

Na zdjęciu Doroty Szelągowskiej pojawił się też inny dodatek - to on najbardziej nie spodobał się fanom.

- Jestem Pani fanką naprawdę, wszystko na tym zdjęciu pięknie ładnie oprócz jednego detalu… Mianowicie „dywanu”…. Robienie takich rzeczy jak dywany, ubrania czy dodatki ze zwierząt powinny być surowo zabronione!!! - apeluje internautka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od zawsze bała się pitbulla sąsiada. Pewnego dnia pies zaczął szczekać i ruszył do jej domu, natychmiast wezwali karetkę
  2. 11-latka od dwóch lat była gwałcona w szkole. Rodzice zamarli odkrywając jej powiększony brzuch
  3. Jest afera. Cejrowski niewyobrażalnie poniżył Roksanę Węgiel i Viki Gabor
  4. Mało znany nowotwór, którego objawy są niewidoczne. Często bywa za późno
  5. Masowe zwolnienia, pracę straci 80 tys. Polaków. Możesz także i Ty

Źródło: Jastrząbpost.pl 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News