Wystarczyło jedno zdjęcie. Dorota Szelągowska pokazała swój nałóg

Wystarczyło jedno zdjęcie. Dorota Szelągowska pokazała swój nałóg Źródło: .

Dorota Szelągowska błyskawicznie rozwija swoją telewizyjną karierę. Mimo napiętego grafiku, nie zawodzi swoich fanów i regularnie dostarcza treści w swoich mediach społecznościowych. Jak się okazuje, ze zdjęcia można wyczytać więcej, niż chciałaby gwiazda.

Dorota Szelągowska szturmem podbija polski show-biznes. Jej kariera nabiera błyskawicznego rozpędu, niedawno cieszyła się ze zdobycia Telekamery w kategorii Osobowość telewizyjna. I nic dziwnego - prowadzone przez nią programy pobijają rekordy popularności. Sława to jednak także obowiązki - grafik gwiazdy musi być bardzo napięty. Nie zawodzi jednak swoich fanów i regularnie publikuje swoje zdjęcia na Instagramie - nawet będąc zmęczoną.

Dorota Szelągowska gwiazdą na Instagramie. Publikuje slefie "na zdechu"

"Selfie na lekkim zdechu" - tak Dorota Szelągowska opisała swoje zdjęcie. Internauci od razu przyznali, że jak na zmęczoną, gwiazda wygląda doskonale. Nienaganna fryzura, szeroki uśmiech. Internauci zgodnie przyznali, że żadnego "zdechu" po niej nie widać. Niedługo potem Szelągowska wrzuciła na Instagrama drugie zdjęcie, które pokazuje kulisy tworzenia tamtego selfie. Widać na nim jak gwiazda robi sobie zdjęcie, siedząc na drewnianych schodach. I ta fotografia zachwyciła fanów.

- Sukienka sukienką, ale dobrze pani w tej fryzurze. Świetne cięcie i kolor - pisze jedna z internautek.

- Świetna fryzura! Długo układasz włosy? Chcę obciąć, ale boję się układania - prosi o radę użytkowniczka Instagrama.

- Ważne, że ten, co robił ujęcie, wybrał korzystny profil portretowanego - czytamy fachową ocenę w komentarzu.

Zdjęcie dokładnie przeanalizowane przez fanów. Drobny szczegół zdradza wiele

Internautom spodobały się więc "kulisy" robienia selfie przez telewizyjną gwiazdę. Lecz prócz szeregu pochwał i zachwytów nad sukienką i fryzurą, znaleźć można pośród komentarzy także kilka zaskoczonych głosów. Okazuje się, że zdjęcie zostało dokładnie przeanalizowane. Przed czujnymi oczami fanów, chcących wiedzieć o swojej idolce wszystko, nie ukryje się żaden szczegół. Dorota Szelągowska przekonała się na własnej skórze, jak wiele może powiedzieć zdjęcie niepozowane, zrobione z zaskoczenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci zauważyli leżącą obok celebrytki zapalniczkę i papierosa, którego trzyma w schowanej między kolanami dłoni. Nałóg Szelągowskiej okazał się niespodzianką dla części komentujących.

- Dorota, Ty palisz? No tego bym się nie spodziewała - napisała jedna z internautek.

- Wywal tego papierocha - sugeruje inna użytkowniczka Instagrama.

- Pani Doroto, jest pani dla mnie mega inspiracją. Ale papierosy to to porażka. Niech Pani sobie tego nie robi - taki poruszający apel wystosowuje kolejna fanka Szelągowskiej.

 

Źródło: Instagram/dotindotin

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. W kilkanaście minut duże polskie miasto zostało zupełnie zalane. Kolejne obszary Polski zagrożone potężnymi nawałnicami
  4. Urodziła pięcioro dzieci. Niestety, do domu wróciło z nią tylko jedno
  5. Światowe media obiegła wstrząsająca wiadomość. Nie żyje legendarny gwiazdor, odszedł nieoczekiwanie w nocy

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News