Dorota Szelągowska drży w obawie o życie syna. "Nie będę posyłać go na śmierć"

Dorota Szelągowska drży w obawie o życie syna. "Nie będę posyłać go na śmierć" Źródło: instagram.com dotindotin

Dorota Szelągowska, jak każda troskliwa matka, martwi się o życie swojego syna. W wywiadzie, którego udzieliła w Dzień Dobry TVN, tłumaczy, co tak mocno ją zaniepokoiło.

Dorota Szelągowska postanowiła, że nie będzie niepotrzebnie narażać życia i zdrowia syna. Dokładnie wytłumaczyła swoją decyzję w śniadaniówce.

Dorota Szelągowska postanowiła przeczekać epidemię na Warmii

Do tej pory znana projektantka wnętrz spędzała czas w Warszawie. Stwierdziła, że wraz z rodziną przez 14 dni nie będzie wychodzić z domu. Wszystko dlatego, aby upewnić się, że są całkowicie zdrowi. Wzorem wielu rodzin wyjechali ze stolicy do samotnego domku na Warmii - tam przynajmniej bez żadnego stresu mogą wyjść przed budynek i zaczerpnąć świeżego powietrza.

- Podeszłam do tego rozważnie. Najpierw zrobiłam sobie 14-dniową kwarantannę w Warszawie, żeby wiedzieć, że wyjeżdżam całkowicie zdrowa. Uznałam, że to jest miejsce bezpieczniejsze, przy małym dziecku mogę wyjść przed dom. Tutaj jest pośrodku niczego tak naprawdę - mówi Dorota Szelągowska.

Jej syn zdaje w tym roku maturę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W wywiadzie z Dzień Dobry TVN spytano ją również, jak wygląda sytuacja z 18-letnim synem Antonim, który w tym roku ma pisać egzamin dojrzałości. Dorota Szelągowska odpowiedziała twardo i stanowczo, że nie dopuści dziecka do matury, ponieważ jest to równoznaczne, z posyłaniem go na śmierć.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne wiadomości, Polacy w żałobie. Zmarł Andrzej Mrozek
2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

- Ja go nie dopuszczę do matury. To jest decyzja, którą podjęłam już parę dni temu. Mój syn bierze udział w lekcjach, pisał próbne matury, uczy się, nie jest mu nic odpuszczone, bo to nie są wakacje. Natomiast nie będę go posyłać na śmierć - mówi Dorota Szelągowska. Choć jej decyzja może wydać się niektórym nawet zbyt ostra, to wiele osób przytaknęło na słowa projektantki - zachowała zdrowy rozsądek i nic dziwnego w tym, że boi się wysyłać syna w skupisko uczniów i nauczycieli.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wirusolog z Niemiec twierdzi, że koronawirus roznosi się w zupełnie inny sposób niż wszyscy myślą. Badania oparł na zakażonych mieszkańcach
  2. Trener reprezentacji Polski pokonał koronawirusa. Świetne informacje dla kibiców w całym kraju
  3. Niewyobrażalne sceny w polskim szpitalu. Pacjent opublikował wstrząsające nagranie, ręce opadają
  4. Zrobiła zwykłe selfie i wrzuciła do sieci. Dopiero internauci zauważyli jeden, porażający szczegół, odebrało jej mowę
  5. Tata wniósł 2-latka na scenę "Mam talent". Nikt nie przewidział, co zaraz zrobi, jurorzy złapali się za głowy
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News