Dorota Szelągowska potwierdziła
Instagram.com dotindotin
Monika Majko - 2 Listopada 2020

Dorota Szelągowska potwierdziła przykre informacje. Z każdej strony płyną słowa wsparcia

Dorota Szelągowska potwierdziła przykre informacje, fani gwiazdy są zaniepokojeni. W kierunku prezenterki płyną słowa wsparcia.

Dorota Szelągowska niedawno poinformowała o zakażeniu COVID-19, teraz gwiazda potwierdziła kolejne przykre wiadomości. W kierunku prezenterki popłynęły słowa wsparcia, fani są zaniepokojeni wiadomościami, które przekazała ich ulubienica.

Dorota Szelągowska zmaga się z COVID-19

Niedawno słynna dekoratorka poinformowała swoich fanów, że zmaga się z zakażeniem koronawirusem. Gwiazda uzyskała pozytywny wynik testu na COVID-19, choć jak twierdzi, przestzregała do tej pory wszelkich zaleceń sanitarnych. Do zakażenia miało dojść w jej własnym domu.

- W tej kwestii wolałabym być negatywna, ale się nie udało. Mimo masek, przyłbic, dystansu, odkażania i mycia rąk. Setki sytuacji gdzie byłam narażona na wirusa, a przewrotnie zaraziłam się we własnym domu - wyznała Szelągowska.

Tragiczna, nagła śmierć uwielbianego aktora. Miał zaledwie 30 lat, wstrząsające doniesieniaTragiczna, nagła śmierć uwielbianego aktora. Miał zaledwie 30 lat, wstrząsające doniesieniaCzytaj dalej

Dziennikarka odbywa kwarantannę w swoim domu, a towarzyszy jej córka, Wanda. Dziewczynka wraz z mamą stara się kreatywnie wykorzystać czas w izolacji, niedawno prezenterka pochwaliła się łóżkiem z baldachimem, które przygotowała dla niej pociecha.

Choć gwiazda była zachwycona konstrukcją, w opisie zdjęcia, które zamieściła na Instagramie wyznała, że tęskni już za wyjściem z domu i kontaktem z ludźmi. Niestety, prezenterka pozostanie w izolacji trochę dłużej, niż początkowo zakładała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Kwarantanna Doroty Szelągowskiej została przedłużona

Obowiązkowa kwarantanna Doroty Szelągowskiej została przedłużona, gwiazda potwierdziła przykre informacje za pomocą mediów społecznościowych. Dekoratorka opublikowała na Instagramie zdjęcie swojego salonu, który pełny jest kwiatów, które dostała od swojego znajomego. W opisie fotografii przyznała, że jej izolacja z powodu zakażenia COVID-19 potrwa dłużej, niż myślała.

- Izolacja przedłużona. Dzwoni @c_rejsel — potrzebujesz czegoś? Kwiatów. To mam - przekazała gwiazda.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagrał, co Żandarmeria Wojskowa wyrabia na cmentarzu. Burza w sieci po publikacji filmu

2. Tragiczna wiadomość we Wszystkich Świętych. Dziś rano zmarł jeden z najwybitniejszych Polaków

3. Premier Morawiecki właśnie przekazał wiadomość. Dotyczy wszystkich Polaków

Pod zdjęciem Doroty Szelągowskiej pojawiło się wiele komentarzy od fanów, którzy pochwalili wystrój jej mieszkania, a także przekazali prezenterce kilka słów wsparcia, związanych z jej walką z COVID-19.

- Uwielbiam eustomę. Moje ślubne kwiaty, ale dzisiaj wróciłam z trójkolorowymi chryzantemami w bagażniku. Zdrówka życzę - napisała jedna z fanek.

- Tak! I to te najpiękniejsze, ładnie ogarnął. Wszystkiego dobrego! Dużo zdrówka dla Pani - dodała kolejna internautka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zatrzymał auto na środku drogi, wyrzucił karton. W środku żywe stworzenia, o mało nie wpadły pod rozpędzone auta
  2. Tysiące Polaków w żałobie. Nie żyje prawdziwa ikona polskiego sportu, porażająca wiadomość
  3. Córka Marty Kaczyńskiej przekazała radosną nowinę. Nie mogła już ukrywać, ekscytacji nie ma granic
  4. Z ostatniej chwili: Prezydent przekazał przykre informacje. Nie żyje znany polityk
  5. Grób Anny Przybylskiej zapiera dech. Mało kto wie, że nie została pochowana sama
  6. Uwaga, do Polaków dzwoni tajemniczy numer telefoniczny. Nie należy do telemarketerów, jest bardzo ważny
  7. Zjadł pozornie zwykłego banana, okazało się, że był warty fortunę. Na miejsce od razu wezwano policję

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News