Wstrząsające informacje obiegły media z prędkością światła. Dorotę Szelągowską wychowywał pedofil

Wstrząsające informacje obiegły media z prędkością światła. Dorotę Szelągowską wychowywał pedofil Źródło: youtube.com/TVN Style

Dorota Szelągowska zdradziła niesamowite fakty ze swojego życia dotyczące rodziny. Gwiazda zdobyła się na naprawdę mocne wyznanie. To wymagało od niej ogromnej odwagi. Dla niektórych może być szokiem, że miała ojca alkoholika i pedofila.

Dorota Szelągowska postanowiła opowiedzieć o swojej rodzinie. Niestety, temat jej ojca jest dość niewygodny, ponieważ był alkoholikiem, a w dodatku pedofilem. Zdradziła całą prawdę.

Dorota Szelągowska zdobyła się na trudne, ale szczere wyznanie

Znana z TVN-u dekoratorka wnętrz nigdy przed nikim nie ukrywała, że wychowywała się w cudownej, zgranej rodzinie, a jej dzieciństwo było najpiękniejszym czasem. Sama zapracowała na wszystko, co teraz ma, ale wspomnień z przeszłości nigdy się nie pozbędzie. Szczególnie silne jest to, które dotyczy jej ojca.

- Ja wychowywałam się z mamą, z babcią i to był bardzo trudny czas. Działy się bardzo złe rzeczy, ale nie oddałabym tego, ponieważ to mnie zbudowało. Gdybym mogła cofnąć czas, jakbyś powiedziała: Hej, możesz cofnąć czas. Nie będziesz miała ojczyma alkoholika, który był pedofilem. Nie będziesz miała rozwodu rodziców, nie będziesz miała różnych rzeczy, ucieczek z matką z domu, bo ojczym postanawia zrobić coś złego... - nie oddałabym tego za nic - powiedziała Szelągowska Magdzie Mołek podczas szczerego wywiadu.

Gwiazda wychowywała się w bardzo trudnych warunkach. Dziś to silna i dzielna kobieta

Projektantka wyznała, co spowodowało, że nie opływa w luksusy, jak inne celebrytki - nie świeci logami znanych marek, nie jeździ samochodami za miliony. Opowiedziała o tym, że gdy urodziła swoje pierwsze dziecko, nie było jej nawet stać na pampersy. Jej mama też wtedy ledwo wiązała koniec z końcem. Przyznała, że "w życiu może być różnie".

Szelągowska opowiedziała też o swojej mamie, którą określiła jako "kolorowego ptaka". Wspólne życie z nią i przebywanie w jednym mieszkaniu było szalenie trudne. Smutnym głosem wyznała, że z dzieciństwem kojarzy jej się jedynie duża samotność.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Myślę, że nie dostałam tyle wsparcia w dzieciństwie, ile powinnam była dostać. Ale to dlatego, że moja mama miała raka, moja mama umierała. Moi rodzice się rozwiedli. Miała własne problemy. Myślę, że dała mi tyle miłości, ile była w stanie. Ale to chyba nie było wystarczająco - smutno skwitowała opowieść o swoich rodzinnych problemach.

Mimo przeciwności losu pokazała, że można wyjść na prostą, jednak to, co siedzi w jej psychice, pozostanie tam już na zawsze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Syn słynnej piosenkarki popełnił samobójstwo. Gwiazda była bita przez męża. Dopiero po roku wyjawiła całą prawdę
  2. Znana aktorka TVP w ZAAWANSOWANEJ ciąży! Ukrywała to przed wszystkimi. Ojcem jest znany aktor
  3. 2-latka oddaliła się od domu. Chwilę później jej rodzice dokonali przerażającego odkrycia
  4. Emeryci nie wierzą w to, co się dzieje. Muszą zwracać skarbówce nawet po kilka tysięcy złotych
  5. Mąż dowiedział się, że żona go zdradza. Poniżył kobietę w najgorszy możliwy sposób
  6. Polka skradła serce księcia Karola. Wysłał jej fortunę

Źródło: Viva

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News