Dorota Naruszewicz - rodzinny dramat
PIOTR GRZYBOWSKI/East News
Aneta Wasilewska - 17 Maja 2020

Dramat w rodzinie aktorki z "Klanu", musiała oddać matkę do domu opieki. Sytuacja jest tragiczna

Dorota Naruszewicz przeżywa ostatnio bardzo ciężkie chwile. Jej rodzinna sytuacja jest bardzo ciężka. Aktorka popularnego serialu "Klan" musiała oddać matkę do domu opieki, co dziś zupełnie zmieniło oblicze tego, jaki jest pomiędzy nimi kontakt.

Dorota Naruszewicz jest jedną z najpopularniejszych aktorek, której wielką sławę przyniósł udział w serialu "Klan". Jednak, jak się okazuje w jej życiu prywatnym nie układa się najlepiej. Aktorka mierzy się z wielkim problemem, a wszystko zaczęło się, kiedy zachorowała jej mama.

WeteranRozmawiał z polskim bohaterem, nagle usłyszeli syreny radiowozów. Niebywałe sceny, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Dorota Naruszewicz przechodzi ciężkie chwile

Dorota Naruszewicz w wywiadach wyznała, że dzień w którym, jej mama została zdiagnozowana z Alzheimerem, był najgorszy w jej życiu. "To był 16 września 2017 roku. Poczułam się, jakbym dostała obuchem w głowę" mówiła. Aktorka na początku nie wiedziała, jak może pomóc swojej chorej mamie. Lekarze wręczyli jej receptę na leki i odesłali do domu. Podjęta została wtedy bardzo ciężka decyzja.

Mama aktorki została umieszczona w jednym z podwarszawskich ośrodków dla seniorów. W związku z obecną sytuacją wywołaną pandemią koronawirusa Dorota Naruszewicz od marca nie widziała się ze swoją mamą. "Z powodu pandemii ośrodek został zamknięty dla odwiedzających. To bardzo trudne dla mnie, bo jeździłam tam regularnie" wyznała aktorka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nadciśnienie przez popularną przyprawęLubisz dodawać ją do obiadu? Popularna przyprawa szkodzi sercu i mózgowi, jeśli nadmiernie ją spożywamyCzytaj dalej

Dorota Naruszewicz bardzo boi się jednej rzeczy

Dorota Naruszewicz najbardziej się boi, że kiedy już w końcu będzie mogła zobaczyć swoją mamę po tak długiej przerwie, ta jej nie pozna. W aktorce znowu obudziły się wyrzuty sumienia, że jej mama nie została u niej w domu, ale trafiła do ośrodka. Niestety, nikt nie mógł przewidzieć, że znajdziemy się w takiej sytuacji.

Dzisiaj grzeje:

1. Jutro nie otworzą wszystkiego, coraz więcej fatalnych informacji. Nie chcą narażać dzieci

2. Ważny apel ministerstwa zdrowia. Dotyczy wszystkich Polaków, znamy treść

"Minęło dobre pół roku, nim zaakceptowałam i dopuściłam do siebie myśl, że tak już będzie i że nie zrobiłam niczego złego" mówiła w wywiadach. Dorota Naruszewicz dziś jest przekonana, że to był dobry wybór. W ośrodku mama może liczyć na odpowiednią opiekę, którą ciężko byłoby jej zapewnić.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy niedoboru witaminy E. Jej brak odbija się na całym organizmie
  2. Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatem
  3. Kilkaset osób w Warszawie zatrzymanych przez policję. Użyto gazu i środków przymusu
  4. Psy pomogą w walce z epidemią. Ruszyły już testy
  5. Przekazali niebywałą prawdę o przyszłości rodzących się obecnie dzieci. Trudno przejść obojętnie
  6. Przed pójściem spać nałóż miód na liść kapusty. Spodziewaj się ogromnego efektu

Agnieszka Chylińska przeszła operacjęAgnieszka Chylińska przeszła operację podczas izolacji? Nie cichną głosy po publikacji ostatniego nagraniaCzytaj dalej

źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News