Dorota Gardias wygląda zniewalająco. Pokazała niesamowite zdjęcie

Dorota Gardias wygląda zniewalająco. Pokazała niesamowite zdjęcie Źródło: youtube/TVN

Dorota Gardias znana jest ze swojej wyjątkowej urody. Popularna prezenterka telewizyjna nie bez powodu wygrywała różne konkursy piękności. Tym razem podzieliła się ze swoimi fanami przepięknym zdjęciem w mediach społecznościowych. Wygląda na nim naprawdę nieziemsko!

Dorota Gardias to gwiazda TVN, która słynie z nieprzeciętnej urody. Prezenterka telewizyjna przed rozpoczęciem swojej kariery na antenie wygrała niejeden konkurs piękności. Rozpoczynała od tytułu Miss Lubelszczyzny w 1999 roku, a potem wzięła również udział w konkursie o tytuł Miss Polonia. W ostatnim czasie dziennikarka znana między innymi z drugiej edycji produkcji TVN Azja Express opublikowała na swoim profilu na Instagramie przepiękne zdjęcie. Fotografia została zrobiona podczas przerwy w pracy i jest dowodem na to, że prezenterka w każdej sytuacji wygląda po prostu obłędnie. Na zdjęciu fani mogą zobaczyć modnie ubraną dziennikarkę, która prezentuje swoje krótko ostrzyżone włosy. Nie da się ukryć, że w tej odsłonie gwiazda TVN wygląda niezwykle korzystnie.

Dorota Gardias w nowej odsłonie zachwyciła fanów!

Nic więc dziwnego, że fani oniemieli z zachwytu i nie szczędzą Dorocie Gardias pozytywnych komentarzy. Jedna z internautek dzięki niej zainspirowała się do zmiany fryzury: - Od kilku lat mam krótką fryzurę. Zastanawiałam się ostatnio czy nie zapuścić trochę włosów dla odmiany, ale właśnie tym zdjęciem mnie Pani przekonała. Kocham krótkie fryzurki! - napisała kobieta Internauci nie szczędzą ciepłych słów i hojnie komplementują stylizację i klasę w ubiorze dziennikarki. - Piękna o poranku i na Instagramie i w TVN24! - można przeczytać wśród komentarzy pod zdjęciem gwiazdy.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Gwiazda TVN niezmiennie w blasku fleszy

Uroda, jaką może pochwalić się Dorota Gardias ma wielu wielbicieli. Podobnie zresztą, jak jej medialny wizerunek. Gwiazda od 2006 roku jest prezenterką pogody w TVN Meteo, a od 2007 związana jest również z TVN i TVN24. Można było ją podziwiać między innym w programie Taniec z Gwiazdami. Jej partnerem był Andrej Mosejcuk, z którym wygrała finał programu w 2009. Dorota Gardias brała udział w wielu innych programach takich jak Projekt plaża i Projekt plaża nocą emitowanych przez TVN. Wraz z Oliwierem Janiakiem prowadziła program "alleZIMA". Mimo upływu czasu prezenterka nie straciła swojej popularności. Jesienią 2017 roku wzięła udział w drugiej edycji programu Azja Express, gdzie partnerowała jej Katarzyna Domeracka. Dziewczynom nie udało się co prawda wygrać programu, jednak dzięki takim produkcjom dziennikarka pzostaje wciąż w blasku fleszy i zachwyca widzów swoją wyjątkową urodą. Tak prezentuje się Dorota Gardias w najnowszej odsłonie: Dorota Gardias Instagram/Dorota GardiasNajlepsze newsy dnia:

  1. Dawna ikona TVP, dziś wygląda POTWORNIE. Nie uwierzycie, kto jest jej mężem!
  2. Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Co się dzieje? Powiedziała prawdę!
  3. Wiadomość przekazana przez TVP przeraża. Wraca koszmar dziecka zamkniętego w pralce
  4. Gwiazdor Big Brothera po latach zrobił karierę. I nagle zniknął
  5. Współpracownicy Szelągowskiej padali jak muchy. Widzowie poznali kulisy
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Instagram           Następny artykuł