Dorota Gardias jest zakażona koronawirusem
Screen TVN
Monika Majko - 4 Października 2020

Dorota Gardias już nic nie ukrywa. Porażające słowa ze szpitala, przeżyła dramatyczne chwile

Dorota Gardias w ciężkim stanie trafiła do szpitala, fani popularnej prezenterki byli bardzo zaniepokojeni doniesieniami o swojej ulubienicy. U pogodynki stacji TVN potwierdzono zakażenie koronawirusem, po kilku dniach leczenia gwiazda przerwała milczenie i wyjawiła prawdę o swoim obecnym stanie zdrowia.

Dorota Gardias jest w szpitalu, u pogodynki stacji TVN potwierdzono zakażenie koronawirusem. Media donosiły o poważnym stanie prezenterki, po kilku dniach leczenia gwiazda w końcu przerwała milczenie i ujawniła prawdę o swoim zdrowiu. Celebrytka ma za sobą dramatyczne chwile.

Dorota Gardias wraz ze swoją 7-letnią córką trafiły do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem

Pod koniec września Dorota Gardias trafiła do szpitala, "Super Express" poinformował, że u uwielbianej pogodynki stacji TVN oraz jej 7-letniej córki Hani potwierdzono zakażenie koronawirusem. Fani prezenterki byli bardzo zaniepokojeni medialnymi doniesieniami o poważnym stanie gwiazdy, w końcu po kilku dniach milczenia Dorota Gardias zdecydowała się osobiście odpowiedzieć na pytania wielbicieli o jej zdrowie i pobyt w szpitalu, które zadawali jej za pomocą Instagrama. Gwiazda przyznała, że trafiła na szpitalny oddział z powodu poważnych kłopotów z oddychaniem.

Wszystkich Świętych Ministerstwo Zdrowia obostrzenia PolacyMinisterstwo Zdrowia zabrało głos ws. obostrzeń na Wszystkich Świętych. Co może czekać Polaków?Czytaj dalej

– Początkowo miałam gorączkę 38,3, ból mięśni (głównie plecy), oczu, głowy, lekki kaszel. To trwało cztery dni. Kiedy te objawy zaczęły ustępować, to straciłam węch i smak, zaczął się ból w płucach, duszności i kłopot z z oddychaniem (płytki oddech) – te objawy zaczęły się nasilać, dlatego trafiłam do szpitala – wyznała gwiazda TVN.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Dorota Gardias przerwała milczenie i ujawniła prawdę o swoim stanie zdrowia

Gwiazda TVN przekazała fanom, że odzyskała już węch i smak. Zdementowała również plotki o tym, że w związku z niewydolnością oddechową została podłączona do respiratora. Prezenterka zapewniła, że oddychała samodzielnie, a przy nasilającej się duszności pomagał jej tlen.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyją 4 osoby, ofiar może być więcej. Ogromna tragedia w Wielkopolsce, służby apelują do wszystkich

2. Uczestnik wybuczany przez widownię „The Voice of Poland”. Powiedział prawdę o Edycie Górniak

3. Niszczycielski żywioł właśnie uderzył. Łamie drzewa, ludzie uciekają w popłochu, śmiertelne niebezpieczeństwo

Dorota Gardias wyjawiła również, że najprawdopodobniej koronawirusem zaraziła się od córki, która miała kontakt z wirusem w swojej szkole. Dziewczynka już opuściła szpital.

– Szczęśliwie 7-letnia Hania czuje się już dobrze. Haneczka przeszła to bardzo łagodnie. Trzy doby z podwyższoną temperaturą i to wszystko – poinformowała prezenterka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagły, ogromny protest w samym centrum Warszawy. Młodzi Polacy mają dość, ruszyli na ulice
  2. Nieprawdopodobny suckes Igi Świątek. Polka bezlitosna dla rywalki, wielkie brawa, pękamy z dumy
  3. Zdjęcie ze ślubu jest dobijające. Ból ogarnia człowieka na samą myśl, co wydarzyło się z panną młodą
  4. Mieszkasz w domu - zapłacisz 900 złotych, ci w mieszkaniach po 700 zł. Nie będzie możliwości uniknięcia nowej opłaty
  5. Mateusz Morawiecki w żałobie, przekazał najgorszą wiadomość. Śmierć przyszła niespodziewanie
  6. Masz w domu żeliwną maszynkę do mięsa? Jesteś prawdziwym szczęściarzem

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News