Dopiero teraz tajemnice wychodzą na jaw. Okazuje się, że Anię Przybylską zniszczyło i uśmierciło coś strasznego. Biograficzna książka zdaje się być odpowiedzią dla milionów Polaków wstrząśniętych jej śmiercią.

Mija właśnie trzecia rocznica śmierci pięknej aktorki. Informacja o śmierci Ani Przybylskiej wstrząsnęła całą Polską. Umarła młodo, zbyt wcześnie, mając zaledwie 36 lat. Biograficzna książka o aktorce ujawnia wiele skrywanych dotąd tajemnic.

ZOBACZ TAKŻE: Te zdjęcia Ania Przybylska opublikowała niedługo przed śmiercią!

Anię Przybylską zniszczyło coś strasznego

W pewnym momencie wszyscy bliscy zaczęli martwić się o Anię. Zawsze aktywna i tryskająca energią kobieta zaczęła znikać w oczach. Aktorka bardzo schudła, skarżyła się na bóle brzucha. Jednak tym, co najbardziej zaskoczyło bliskich Przybylskiej był fakt, iż popadała w depresyjne nastroje. Wtedy jeszcze nikt nie przypuszczał, że wiążą się one z ciężką chorobą. Depresja, której konsekwencje często bywają niedoceniane, zniszczyła aktorkę.

ZOBACZ TAKŻE: Matka Anny Przybylskiej szokuje. Ujawniła okropnie smutny fakt o córce

Tylko że wszystko to daje się łatwo wytłumaczyć. O tym, że depresja może być pierwszym objawem raka trzustki, nikt z bliskich Ani nie wie (…) ona była zawsze tak niesamowicie aktywna A tu przyjeżdżam do niej po południu, patrzę, a Anka śpi Wcześniej nigdy nie potrzebowała popołudniowej drzemki. Rozważałam różne wersje, może cukier jej skacze… – czytamy we fragmentach książki o aktorce

źródło: gala.pl

Te zdjęcia Ania Przybylska opublikowała niedługo przed śmiercią!


Gwiazdy, których karierę PRZEDWCZEŚNIE przerwała śmierć

...

Zobacz również