Niczego lepszego nie zobaczycie w te święta! Donald Tusk składa Polakom życzenia
Mateusz Wysokiński - 20 Grudnia 2018

Niczego lepszego nie zobaczycie w te święta! Donald Tusk składa Polakom życzenia

Donald Tusk to osoba o wyjątkowo dobrym poczuciu humoru. Były premier, a obecny przewodniczący Parlamentu Europejskiego zadziwił swoich fanów na Facebooku, publikując bardzo humorystyczne życzenia świąteczne. Internauci są zachwyceni.

Donald Tusk wielokrotnie w ciągu swojej kariery politycznej wykazywał się wielkim dystansem i poczuciem humoru. O błyskotliwych wypowiedziach byłego polityka PO przez lata mogli przekonywać się jego przeciwnicy polityczni, a także obserwatorzy polityka w jego social mediach. Życzenia świąteczne, jakie polityk złożył z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, bez wątpienia staną się hitem.

Donald Tusk życzy wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzących świąt

Na Facebooku popularnego polityka pojawiło się video prezentujące go w popularnym programie "Szansa na Sukces". Ówczesny wiceprzewodniczący Unii Wolności w show prowadzonym przez Wojciecha Manna wykonał na antenie Telewizji Publicznej tradycyjną kolędę "Wśród nocnej ciszy" Na końcu umieszczonego video widzimy nagranie z 2018 roku, na którym były premier obiecuje, że już nie będzie śpiewał i życzy Polakom, jak też całej Europie wszystkiego najlepszego. - Życzenia moim rodakom i wszystkim Europejczykom, abyśmy wśród tej nocnej ciszy usłyszeli siebie nawzajem, swoje głosy miłości i nadziei. Nadziei na lepsze jutro, na tylko dobre zmiany, i że my sami będziemy lepsi dla innych – powiedział Donald Tusk.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej

Internauci byli zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać, żeby film autorstwa Tuska stał się prawdziwym hitem wśród polskich internautów, którzy bardzo ochoczo zaczęli komentować występ polityka. Obserwatorzy zwrócili uwagę na wielki dystans, jakim wykazał się były premier, a także życzyli mu wszystkiego najlepszego. - Tak zachowuje się człowiek spełniony, bez kompleksów, z dystansem do siebie. Przeciwieństwa chyba nie muszę wskazywać palcem? - pisał jeden z internautów. - Genialne, Panie Premierze, wszystkiego najlepszego nawet z tego dalekiego mentalnie Podkarpacia. Tu też są ludzie, którzy marzą o powrocie do normalności i będą sobie wzajemnie życzyć - stwierdził ktoś inny. - Również i dla Pana spokojnych świąt Wielki szacunek. Dziękujemy za życzenia - brzmi kolejny komentarz. - Bez zadęcia, takie z serca i zwyczajne. I również wszystkiego dobrego na ten czas dla Pana i rodziny - pisał zachwycony internauta.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Masz taki kredyt? Rząd cię zniszczy!
  2. To koniec banku BGŻ BNP Paribas jaki znamy. Klienci mocno się zdziwią
  3. Biedronki w panice wycofują te produkty! Możecie się zatruć groźną bakterią
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News