Donald Tusk
Fot. TVP
Wiadomości Pikio - 31 Grudnia 2018

Donald Tusk ma życzenia noworoczne dla "patriotów". Mocne słowa

Donald Tusk należy do najważniejszych polityków w całej Unii Europejskiej. Nic więc dziwnego, że osoba na tak zaszczytnym stanowisku chce złożyć obywatelom życzenia z okazji nadchodzącego nowego roku. Ich treść jest bardzo krótka, aczkolwiek dająca do myślenia.

Donald Tusk z okazji Bożego Narodzenia postanowił opublikować nagranie, na którym śpiewa kolędę "cicha noc". Z okazji sylwestra i nowego roku polityk nie był już na tyle wylewny, żeby zaśpiewać "miłość, miłość w Zakopanem", ale przygotował za to specjalne życzenia. Skierowane są one do wszystkich, którzy czują się patriotami.

Donald Tusk życzy zwycięstwa dla patriotów i demokratów

Donald Tusk postanowił złożyć wszystkim życzenia z okazji zbliżającego się roku 2019. Ich treść była bardzo krótka, aczkolwiek niesamowicie treściwa. Szef Rady Europejskiej napisał na swoim Twitterze następujące słowa: - W 2019 roku wszystkim patriotom i demokratom – w Polsce i w Europie – życzę jedności i zwycięstwa! Życzenia byłego premiera Polski były pewnego rodzaju kontynuacją życzeń z okazji Bożego Narodzenia, kiedy to życzył zarówno swoim rodakom, jak i innym mieszkańcom Europy, aby nastąpiły "dobre zmiany". - Życzę moim rodakom i wszystkim Europejczykom, abyśmy wśród tej nocnej ciszy usłyszeli siebie nawzajem, swoje głosy miłości i nadziei. Nadziei na lepsze jutro, na tylko dobre zmiany, i że my sami będziemy lepsi dla innych - życzył wówczas polityk.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Prezes PiSJarosław Kaczyński doświadczył w życiu wielu tragedii. Te są szczególnie bliskie jego sercuCzytaj dalej

Donald Tusk również otrzymał życzenia. To nie spodoba się Kaczyńskiemu

Życzenia przewodniczącego Rady Europejskiej bardzo przypadły do gustu jego sympatykom. Zwolennicy Donalda Tuska czują się patriotami, a przy tym bardzo nie lubią prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Przed samym sylwestrem w stronę Jarosława Kaczyńskiego skierowanych zostało wiele nieprzyjemnych słów. - Donald wracaj, trzeba spakować Jarka i odprawić tam gdzie jego miejsce, na śmietnik historii - brzmiał jeden z nieprzyjemnych komentarzy. - On jest prezydentem Europy, najwyżej postawionym Polakiem ever. Natomiast zakłaczony i załupieżony śmierdziel żoliborski dogorywa w swojej rdzewilli otoczony ze strachu kordonem pisowskiej milicji! - grzmiał kolejny użytkownik Twittera. W komentarzach oberwało się również przewodniczącemu Platformy Obywatelskiej, Grzegorzowi Schetynie: - Nie lubić Schetyny to jedno, ale żałować Mu życzeń na Nowy Rok? Nie uchodzi - zażartował inny internauta.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Morawiecki wespół z Tuskiem upokorzyli Kaczyńskiego. Prezes PiS zapada się pod ziemię
  2. Fani oniemieli. Nieoficjalne, szokujące doniesienia o ojcostwie dziecka największej gwiazdy stacji TVN
  3. Krystyna Pawłowicz jest poważnie chora. Lekarze robią, co mogą, żeby ulżyć w jej ogromnym cierpieniu
  4. Uwielbiany gwiazdor disco polo miał straszny wypadek! Co z tegorocznym sylwestrowym koncertem?!
  5. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda oraz to jak nazywa się jej syn, to dla wielu osób duże zaskoczenie
Andrzej Duda MEMYAndrzej Duda do dziś nie może się pozbierać! Najlepsze polityczne memy w 2018 rokuCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News