Donald Tusk
Fot. screenshot TVP
Wiadomości Pikio - 3 Stycznia 2019

Żona Donalda Tuska ma dość. Przez nią zakończy karierę w polityce?

Donald Tusk to jedna z tych postaci, która na polskim podwórku politycznym budzi tyle samo euforii, co i niechęci. Jedni widzą w nim nadzieję na wyrwanie się spod władzy PiS, inni źle wykorzystaną szansę sprzed kilku lat. O tym, czy były premier powróci do polskiej polityki, robi się coraz głośniej, a głos w sprawie zaczynają zabierać osoby z jego najbliższego otoczenia.

Donald Tusk, przez swoje słowa oraz publikowane na mediach społecznościowych treści, wielu osobom daje nadzieje na swój wielki powrót. W kuluarach da się zasłyszeć głosy, jakoby szef Rady Europejskiej szykował się do wyborów prezydenckich w Polsce, co dla wielu osób wydaje się niemal niepojęte. Jak się okazuje, same chęci byłego premiera to zbyt mało. Ważne są tutaj jeszcze inne czynniki.

Co na to wszystko żona? Kobieta ma dość

Jak głosi teoria, za każdym wielkim mężczyzną stoi jeszcze większa kobieta. Jak się okazuje, żona Donalda Tuska nie przepada za Warszawą i o wiele bardziej wolałaby pozostać w swoim Sopocie. Czy to właśnie ona stanie się powodem, dla którego były premier wciąż waha się nad podjęciem ostatecznej decyzji? Przekonane są o tym niektóre osoby ze środowiska polityka. - W Brukseli Donald ma pozycję, autorytet, spokój i pieniądze. Rodzina przyzwyczaiła się do rzeczywistości, w której funkcjonuje od kilku lat. I gdyby zależało to wyłącznie od woli jego małżonki, która życia w Warszawie nie lubi, Tusk nadal robiłby karierę w instytucjach europejskich. A polską politykę zostawił na dobre. Donald musi to brać pod uwagę – twierdzi bliski współpracownik przewodniczącego Rady Europejskiej. Małgorzata Tusk już kilkukrotnie podkreślała, że w ich rodzinnym życiu jest zbyt dużo polityki. Kobieta nie lubi stolicy, a prezydentura męża zmusiłaby ją do zmiany miejsca zamieszkana. - Uważam, że u nas w domu polityki jest za dużo. Wszyscy się tym zajmujemy na co dzień. Mój świat jest poza polityką. I niech tak zostanie - oznajmiła żona Donalda Tuska w jednym z wywiadów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
WróżbaBeata Szydło odejdzie na zawsze? Szokujące wróżby dla polityków na 2019 rokCzytaj dalej

Donald Tusk podejmie decyzję w samotności

Wbrew temu, co twierdzą niektórzy politycy, Julia Pitera uważa, że decyzja Donalda Tuska będzie w pełni samodzielna. Mężczyzna swoje decyzje podejmuje w samotności, bez zbędnych emocji.
- Pracowałam dla Donalda Tuska wystarczająco długo, by wiedzieć, że decyzje podejmuje on absolutnie w samotności i nie ma zwyczaju dzielenia się swoimi planami. O najważniejszych sprawach decyduje w taki sposób, iż naprawdę nikt poza nim samym nie zna planowanego finału. Tusk dobrze wie, że politycy są wyjątkowo rozplotkowanym środowiskiem - powiedziała Julia Pitera.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Aktorka filmu, który Polacy oglądali w Nowy Rok na TVP umiera? Wstrząsające informacje
  2. Mrożąca krew w żyłach przeszłość gwiazdy „Gotowych na wszystko”. Koszmarny horror
  3. Tadeusz Rydzyk wchodzi do polityki! Co uważają o tym Polacy?
  4. Gdzie mieszka Magda Gessler? Wszystkiego się spodziewaliśmy, ale nie tego
  5. Ile waży Dorota Wellman? Fani są zachwyceni postawą gwiazdy
Featured JackowskiKrzysztof Jackowski nie pozostawia złudzeń. Jego przepowiednie na 2019 budzą grozę!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News