Przepowiednia Jackowskiego spełnia się na naszych oczach! Tusk w niebezpieczeństwie

Przepowiednia Jackowskiego spełnia się na naszych oczach! Tusk w niebezpieczeństwie

Krzysztof Jackowski jest znanym, polskim jasnowidzem. Wielu kwestionuje jego umiejętności, zarzucając mu oszustwo. Teraz na naszych oczach spełnia się przepowiednia sprzed sześciu miesięcy. Donald Tusk jest w poważnym niebezpieczeństwie!

Tą przepowiednią Krzysztof Jackowski zadziwił krajową opinię publiczną! Mówił jasno, że dla Donalda Tuska rok 2018 będzie wyjątkowo ciężki, stanowczo go ostrzegał. Teraz jego wizja sprawdza się na naszych oczach. Jasnowidz Krzysztof Jackowski jest w Polsce niezwykle popularny. Zajmuje się przewidywaniem przyszłości oraz rozwiązywaniem tajemnic, często także pomaga policji w poszukiwaniach osób zaginionych. Jego wizje są niezwykle trafne, a Donald Tusk jest tego najlepszym przykładem.

Krzysztof Jackowski ostrzegał Donalda Tuska

Jasnowidz jakiś czas temu stwierdził stanowczo, że pozycja przewodniczącego Rady Europejskiej w strukturach wspólnoty się osłabi. Jednocześnie ewentualny powrót na polską scenę polityczną nie okaże się dla niego korzystny. Sami możemy zobaczyć, jak bardzo miał rację. – Osłabnie jego pozycja w Unii, zmniejszy się tam poparcie dla niego. Krytyka Polski w Europie odbije się na nim rykoszetem. Odradzam mu powrót na polską scenę polityczną. Mam odczucie, że w przyszłym roku zostaną wysunięte wobec Tuska poważne oskarżenia. To będą tylko słowa, a nie dowody – stwierdził stanowczo Jackowski. Przypominamy również, że Jackowski dodał, iż rok 2018 będzie dla Tuska trudny przez kolejne, poważne zarzuty kierowane w jego stronę. Znów zostanie on ściągnięty do prokuratury. Co ciekawe, oskarżenia przeciw Tuskowi nie będą poparte klarownymi dowodami.

Przepowiednia spełnia się na naszych oczach

Trudno nie zauważyć, że we wszystkich tych przypadkach jasnowidz miał rację. Najpierw jego pozycja przewodniczącego Rady Europejskiej osłabiła się, ponieważ Polska stała w centrum afery z nowelizacją ustawy o IPN, co wpłynęło mocno na wizerunek Tuska. Teraz z kolei faktycznie słyszy się wiele o poważnych zarzutach, które mają zostać byłemu premierowi postawione. Jasnowidz ostrzegał go, że PiS będzie próbował wsadzić go do więzienia. Chodzi przede wszystkim o katastrofę smoleńską i fakt, że zdaniem polskiej partii rządzącej, były szef rządu powinien być za nią pociągnięty do odpowiedzialności. Tusk zdecydowanie lepiej zrobi, jeśli nie będzie jeszcze wracał do Polski, a do tego zacznie się starać jak najbardziej na siebie uważać. Teraz Donald Tusk wzywany jest w sprawie afery Amber Gold. Małgorzata Wassermann nie wyklucza także, że były premier zostanie postawiony przed TS. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Katolicy wściekli na „celebrytkę” z SLD. Roznegliżowana wyszydziła Boże Ciało
  2. SKANDAL! Rzucili się na Gessler z pięściami podczas Kuchennych rewolucji! Interweniowała policja
  3. Koszmarny wypadek! Auto gwiazdy TVP ZMIAŻDŻONE, była w środku
  4. Zbezcześcili Jana Pawła II! Katolicy wściekli jak nigdy
  5. Żałoba w polskiej polityce. Szokujące ustalenia, to było morderstwo?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News