Donald Tusk czeka na porażkę PO?! Chce wrócić w WIELKIM STYLU

Donald Tusk czeka na porażkę PO?! Chce wrócić w WIELKIM STYLU Źródło: fot. flickr

Politycy Platformy Obywatelskiej coraz częściej wspominają o możliwym powrocie byłego premiera. Donald Tusk zamierza znów zagrać szczególną rolę w polityce swojego kraju. Nie wiadomo, czy jako premier, czy jako prezydent, jedno jest jednak pewne - z Rady Europejskiej powróci do nas w wielkim stylu!

Politycy Platformy Obywatelskiej w rozmowie z tygodnikiem "Wprost" potwierdzili możliwy powrót Donalda Tuska do polityki polskiej. Choć na ten temat spekulują już media w całym kraju, dopiero teraz zaczynają się wypowiadać członkowie jego byłej partii politycznej. Co ciekawe, z ich doniesień wynika, że Tusk czeka na porażkę PO! Dlaczego?

Donald Tusk czeka, aż PO znów się osłabi. Wtedy wróci ratować sytuację!

Platforma Obywatelska, na czele z Grzegorzem Schetyną, nie ma łatwiej walki z obecną partią rządzącą. Wybory parlamentarne nadchodzą wielkimi krokami, a PiS co i raz podkłada kłody pod nogi największej partii opozycyjnej. Choć obywatele coraz częściej burzą się z powodu decyzji Prawa i Sprawiedliwości, to mimo wszystko ich zapał do Platformy nie rośnie znacząco. Sprawę uratować może Donald Tusk. - Tusk wie, że wybory samorządowe będą trudne dla Platformy. Grzegorz nie radzi sobie z kandydatami na prezydentów. Jeśli w wyborach osiągnie słaby wynik, to będzie kolejny powód dla Tuska, żeby wracać. Wtedy politycy PO będą go o to prosili. A na to czeka były premier - mówi jeden z członków partii opozycyjnej. Pozostaje pytanie: kiedy właściwie Tusk powróci do Polski? Bardzo dużo mówi się o jego potencjalnym starcie w wyborach prezydenckich, choć sam do tej pory tego nie potwierdził. Politycy PO przewidują jednak inny termin. - Powróci na wybory parlamentarne. Tusk chce znowu być premierem - podkreśla polityk Platformy Obywatelskiej. Nie ma wątpliwości, że byłby to zaskakujący zwrot w polskiej polityce.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przyjaciele Dudy przerwali milczenie. Zdradzili jego najintymniejsze sekrety
  2. Niesamowite! Legendarny Mike Tyson złożył hołd powstańcom Warszawskim
  3. Rząd PiS wydaje krocie na Fundusz Kościelny! Tłumaczenie zwala z nóg
  4. Pies pomaga swojemu niepełnosprawnemu właścicielowi w niesamowity sposób
fot. Instagram fot. wikimedia.org fot. wikimedia
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News