PiS się rzuci na Tuska za to zdjęcie. Były premier w swoim żywiole
Anna Maria Guziewska - 2 Grudnia 2018

PiS się rzuci na Tuska za to zdjęcie. Były premier w swoim żywiole

Donald Tusk brał udział brał udział w szczycie państw grupy G20 w Argentynie. Były polski premier postanowił  pochwalić się dość odważnym zdjęciem. Tym samym dał PiS-owi okazję do ataku na jego wizerunek. Czy szykuje się skandal?

Donald Tusk postanowił pochwalić się zdjęciem, które wśród internautów już wzbudziło spore poruszenie. Były premier nie zważa na negatywne opinie na swój temat i kontynuuje dość "ekstrawagancką" kampanię wizerunkową. Teraz PiS ma kolejne powody, aby skrytykować mężczyznę.

Co Donald Tusk udostępnił na swoim Instagramie? Internauci zachwyceni postawą byłego premiera

Podczas szczytu w Argentynie szef Rady Europejskiej postanowił zrobić sobie krótką przerwę i... pograć w piłkę nożną. Niegdyś jego miłość do futbolu ostro komentował PiS. Wydaje się, że po raz kolejny ten sam może mieć powód do tego, aby skrytykować byłego premiera. Pomimo licznych kontrowersji na swój temat europejski polityk nie zważa na negatywne opinie. Zdjęcie opatrzył zabawnym komentarzem. - Co robię w krótkich przerwach między spotkaniami podczas szczytu G20? Jeśli jesteś w Argentynie, rób to, co robię Argentyńczycy - pojawiło się w opisie zdjęcia. Internautom niezwykle spodobał się zabawny gest byłego premiera i w komentarzach zaznaczają, że doskonale pamiętają, jakie pasje ma polityk. - Nie ma to jak poharatać w gałę - pojawia się pod zdjęciem. - Mój premier, a będzie prezydent - czytamy dalej serdeczne słowa internautki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
macron_tuskCo za żenada! Zdjęcia, które OŚMIESZYŁY politykówCzytaj dalej
- Gola, panie prezydencie! Gola - kibicuje użytkownik Instagramu. - Pięknie pan harata w gałę w tym garniturze - pisze mężczyzna. - Wspaniały gość! Spełniony zawodowo i prywatnie mężczyzna, mający klasę i charyzmę. Błyskotliwy i normalny. Tęsknię za panem. Jest pan moim spełnieniem wolności i demokracji - czytamy ciepłe słowa płynące od Polki. Okazuje się, że zainteresowanie, które wzbudził Donald Tusk może się przełożyć na negatywne opinie ze strony PiS-u. Politycy rządu w swoich kampaniach i przemówieniach otwarcie krytykują działania byłego premiera, jednocześnie zwracając uwagę na jego "infantylne" zamiłowania do piłki nożnej. Z pewnością gest szefa Rady Europejskiej spotkał się z serdecznością Polaków i był znakiem ocieplenia wizerunku. Czy partia Jarosława Kaczyńskiego skrytykuje polityka?Donald Tusk Instagram/Donald TuskZOBACZ TAKŻE:
  1. Międzynarodowa afera z PiS! Cała Europa jest na nich wściekła
  2. Gigantyczny wyciek! PiS odda władzę, podano dokładną datę
  3. Ksiądz ujawnia kompromitujące rząd PiS fakty. Z tego NIGDY się nie wytłumaczą
  4. Znaki zodiaku i ich najlepsze zalety. Jakie są Twoje?
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
Agata Duda i tajemnice jej wygląduTajemnice wyglądu Agaty Dudy wyszły na jaw. Wielu z was będzie w szokuCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News