Afera na szczycie NATO! Trump uderzył Tuska, ten mu oddał (VIDEO)

Afera na szczycie NATO! Trump uderzył Tuska, ten mu oddał (VIDEO) Źródło: screen: Facebook

Tak napiętej atmosfery na szczycie NATO nie widzieliśmy dawno! Donald Trump próbował pokazać swoją dominację nad Szefem Rady Europejskiej. Przy pożegnaniu zamachnął się ręką i wymownie uderzył byłego premiera Polski. Donald Tusk nie pozostał mu jednak dłużny!

Choć może się wydawać, że wymienianie takich "delikatnych" szturchnięć nie jest niczym szczególnym, ani godnym uwagi, to właśnie w takich sytuacjach na naszych oczach odbywa się próba sił. Donald Trump w ostatnim czasie dość negatywnie wypowiadał się o całej Unii Europejskiej. Jego zdaniem przeznacza ona za mało pieniędzy na obronność. Przewodniczący Rady Europejskiej nie mógł odpuścić mu tego komentarza i od razu odpowiedział: "USA nie mają i nie będą miały lepszego sojusznika niż Europa". Słowa to jednak nie wszystko - na szczycie NATO doszło do rękoczynów!

Donald Tusk uderzył Trumpa! Szef RE pokazuje, że nie wolno z nim zadzierać

Donald Trump chyba musi uważać, kogo krytykuje. Szef RE nie pozwoli sobie na bycie lekceważonym, nieważne czy chodzi o słowa, czy o potencjalnie nieznaczące gesty. Kamera zarejestrowała, że podczas pożegnania Donald Trump "klepnął" na odchodnego Tuska w ramię. Były premier nie zamierzał odejść bez oddania. Sam podniósł dłoń i uderzył prezydenta Stanów Zjednoczonych w klatkę piersiową. Wszyscy zgromadzeni byli w niemałym szoku. Choć Donald Trump znany jest z takich gestów, to nikt nie spodziewał się podobnych działań po Tusku! Widać zaskoczenie wśród zebranych, a potem... nieśmiałe uśmiechy.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Prokuratura bierze się za b. ministra! Postawiono ciężkie zarzuty
  2. Biedroń uderza w PiS i PO! Zrobi wszystko, by opalić rząd
  3. Długo próbowali to ukryć. Andrzej Duda wyprowadza się z żoną
  4. Twoja rozrywka, a ich ogromne cierpienie! Ten horror musi się skończyć
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu