To już pewne? Żona Tuska nie ma dla Polaków dobrych informacji
Karol Zaborowski - 9 Stycznia 2019

To już pewne? Żona Tuska nie ma dla Polaków dobrych informacji

Donald Tusk według wielu może okazać się czarnym koniem w nadchodzących wyborach. Jego powrót do polskiej polityki wyczekiwany jest przez liczne grono przeciwników aktualnego rządu. Jednak jego żona nie ma dla Polaków najlepszych wieści.

Donald Tusk podczas sprawowania funkcji premiera naszego kraju bardzo często był krytykowany zarówno przez swoich przeciwników politycznych, jak i Polaków. Jednak teraz wielu naszych rodaków widzi w nim nadzieję dla polskiej polityki i sytuacji wewnętrznej. Powrót Tuska wyczekiwany jest już od dłuższego czasu, ale media przekazują dla jego zwolenników nienajlepsze wiadomości. Według tych informacji rodzina byłego premiera sprzeciwia się jego planom odnośnie do dalszej kariery.

Donald Tusk jednak nie wróci do polskiej polityki?

Rząd PiS coraz częściej jest krytykowany, co w dużym stopniu przenosi się na negatywny odbiór całej partii. Przez to aktualny rok może być prawdziwym przełomem, jeżeli chodzi o polską politykę i rozkład sił na sejmowych ławach. Wiele osób wróży przegraną PiS zarówno w wyborach do Europarlamentu, jak i polskiego Sejmu. Nie możemy zapominać również o przyszłorocznym głosowaniu dotyczącym wyboru kolejnego prezydenta. To właśnie podczas tych wyborów miał powrócić Tusk, ale nie jest to jeszcze takie pewne. Według mediów były premier ma pewne wymagania dotyczące swojego powrotu. Po pierwsze zjednoczona opozycja musi wygrać tegoroczne wybory. Jednak to nie jedyne przeszkody, które stoją na drodze Tuskowi.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej DudaAndrzej Duda nie ma już przed nimi tajemnic! Eksperci rozgryźli każdy jego gestCzytaj dalej
Według Andrzeja Stankiewicza rodzina byłego premiera bardzo negatywnie podchodzi do dalszej politycznej kariery seniora rodu. Tusk już niedługo ma zostać dziadkiem i bez wątpienia jego pomoc dla córki będzie wprost nieoceniona i to właśnie ona oraz żona polityka najbardziej sprzeciwia się jego powrotowi. - Tusk zostanie niedługo dziadkiem, w ciąży jest jego ukochana córka Katarzyna. To ona wraz z żoną Tuska mają być zdecydowanymi przeciwniczkami powrotu do przeszłości - pisze Stankiewicz. Dziennikarz dodaje również, że Tusk chce się zemścić na obecnej władzy za postawienie jego syna przed komisją śledczą do spraw Amber Gold. Jednak patrząc, że dwie najważniejsze dla niego osoby są przeciwne jego powrotowi do polityki, to start w wyborach stoi pod naprawdę dużym znakiem zapytania.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Beata Szydło w cieniu kolejnego skandalu! Wyborcy są oburzeni
  2. Koniec 500 plus jakie znamy? Oprócz na dziecko, pieniądze na każdego
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Ile zarabia Katarzyna Figura? Zarobki gwiazdy wprawiają w osłupienie
  5. Katarzyna Warnke: wiek gwiazdy zaskakuje. Jej mąż jest dużo młodszy
 
Katastrofa smoleńskaSmoleńsk nie przestaje emocjonować Polaków. Prawda o wraku przeraża!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News