Kaczyński czerwony ze złości. Tusk na spotkaniu najważniejszych ludzi świata

Kaczyński czerwony ze złości. Tusk na spotkaniu najważniejszych ludzi świata

Donald Tusk w nadchodzący weekend weźmie udział w szczycie grupy G7. Przewodniczący Rady Europejskiej spotka się na nim z najważniejszymi światowymi przywódcami, reprezentując całą Unię Europejską. Jak twierdzą internauci, fakt ten nie ucieszy bez wątpienia jego największego politycznego przeciwnika - Jarosława Kaczyńskiego.

Tusk spotkał się już w Kanadzie z takimi politykami, jak Emmanuel Macron, Angela Merkel oraz Justin Trudeau. Warto przypomnieć, że G7 zrzesza teoretycznie najpotężniejsze gospodarki świata - Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, Japonię, Francję, Niemcy, Włochy oraz Kanadę. W grupie brakuje oczywiście takich gigantów jak Chiny, Indie czy azjatyckie tygrysy, dlatego też trudno obecnie stwierdzić, że w grupie nie zabraknie żadnej ze światowych potęg.

Donald Tusk jest już w Kanadzie

Oczywiście Donald Tusk pojawił się na szczycie jako przedstawiciel Unii Europejskiej jako całości. Wchodzi to w zakres jego obowiązków przewodniczącego jednego z najważniejszych wspólnotowych organów - Rady Europejskiej. Były premier Polski zdążył już na portalach społecznościowych pochwalić się zdjęciami ze światowymi przywódcami. Fakt ten niezwykle ucieszył jego zwolenników, którzy stwierdzili także, iż nie przypadnie on do gustu Jarosławowi Kaczyńskiemu oraz innymi przedstawicielom rządzącego w Polsce Prawa i Sprawiedliwości.

Kontrowersyjne komentarze wyborców

Przypomnijmy, że prezes ugrupowania opuścił dziś szpital, gdzie miał przejść operację kolana. Komentarze, w których wyborcy pytają, z kim spotykali się jego współpracownicy, kiedy Tusk spędzał czas z Merkel lub Macronem, bez wątpienia nie ułatwiły mu trudnego już powrotu do pełnej politycznej sprawności. Donald Tusk Fot. Twitter Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Oto kulisy pracy Wassermann! Tak NAPRAWDĘ wygląda praca jej komisji
  2. Pawłowicz NA WYLOCIE! Kaczyński wyszedł ze szpitala i jest wściekły
  3. Kaczyński przemówił do Polaków. Pierwsze słowa po opuszczeniu szpitala
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News