Wspaniały gest Donalda Tuska z okazji WOŚP. Może paść rekord
Bartłomiej Chudy - 12 Stycznia 2019

Wspaniały gest Donalda Tuska z okazji WOŚP. Może paść rekord

Donald Tusk postanowił włączyć się w kolejną edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niecodziennej licytacji, której środki zasilą WOŚP, padają wysokie sumy.

Donald Tusk zaangażował się w 27. już edycję Orkiestry. WOŚP wspiera wielu polityków i gwiazd rodzimego show-biznesu. Najczęściej inicjatywa Jurka Owsiaka jest wspomagana przez licytacje gadżetów i produktów, które znane osoby używają na co dzień.

Nietypowa aukcja. Donald Tusk oferuje... spotkanie w Brukseli

Były premier postawił jednak na inną konwencję. Zwycięzcy internetowej aukcji - której środki rzecz jasna zasilą WOŚP - zaoferował... wspólny obiad w Brukseli, a nawet partyjkę Scrabble. - Zapraszam serdecznie do Brukseli na obiad i - dla chętnych - na partyjkę scrabli - powiedział Donald Tusk w krótkim video dla serwisu Kreciola.tv. Nagranie krąży po sieci, dostępne jest również na specjalnej aukcji Orkiestry, którą koordynuje serwis Allegro.pl. Czytamy na niej, m. in. że zwycięzca aukcji może liczyć na zwiedzenie siedziby Rady Europejskiej, pamiątkowe zdjęcie, oraz wspomniany obiad i egzemplarz gry scrabble (z możliwością zagrania z Tuskiem). Aukcja nakręca Polaków. Nie brakuje chętnych, stawka spotkania z przewodniczącym RE była do tej pory podbijana 17 razy. W momencie ukazywania się artykułu na Pikio.pl stawka jest wysoka. Chętny na spotkanie z Tuskiem ma wyłożyć... 27,3 tysiąca złotych! Zaznaczmy, że w aukcji zawarty jest istotny zapis. Zaproszenie do Brukseli nie obejmuje kosztów przejazdu do stolicy Belgii i ewentualnego noclegu. Sam termin będzie później ustalany ze zwycięzcą, który będzie mógł zabrać na spotkanie z Donaldem Tuskiem osobę towarzyszącą. Skoro jednak w licytacji padają już takie sumy, to i dotarcie do Brukseli nie wydaje się problemem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:
Agata DudaAgata Duda niewiele mówi o sobie. Przecieki z jej otoczenia zadziwiają!Czytaj dalej

Setki tysięcy za spotkanie Tuska

Rzecz jasna nie ma innej możliwości odbioru "usługi" jak osobiście. Do końca licytacji pozostało 18 dni. Aukcja zakończy się 30 stycznia. Zwycięzca będzie mógł również liczyć na specjalnie wystawiony przez WOŚP certyfikat. Spotkania z Tuskiem były już przedmiotem licytacji przy poprzednich edycjach WOŚP. Przed dwoma laty zwycięzcy musieli zapłacić... 740 tys. zł!, co jest rekordowym wynikiem w licytacjach Orkiestry. Możemy spodziewać się, że w tej nietypowej licytacji cena zostanie podbita wiele razy. Co najważniejsze - z korzyścią dla potrzebujących wsparcia Orkiestry, z której dotowane jest medyczne i sprzętowe wsparcie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. NASA tuszuje nadciągający koniec świata? Media publiczne rozprzestrzeniają zdumiewające informacje
  2. Żona Donalda Tuska ma dość. Przez nią zakończy karierę w polityce?
  3. OHYDA! Chuligani wybili szyby w mieszkaniu syna Donalda Tuska, PiS właśnie uczynił ich życie niebem
  4. Ile dzieci ma Pola Raksa? Wielu się myliło w tej kwestii
  5. Ile zarabia Katarzyna Dowbor? Zarobki wprawiają w osłupienie
Donald TuskDonald Tusk nie mówił tego o swojej rodzinie. Cała prawda wyszła na jaw!Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News