Donald Tusk podjął decyzję ws. Amber Gold. To zmiażdży Wassermann

Donald Tusk podjął decyzję ws. Amber Gold. To zmiażdży Wassermann

Donald Tusk dziś ma odpowiadać przed komisją Amber Gold. Wokół przyjazdu byłego premiera do Polski, od kilku tygodni narastały liczne kontrowersje. Okazuje się, że polityk podjął decyzję i o 3:20 wyjechał z Gdańska. Przesłuchanie odbędzie się o 10:00 w Warszawie.

Donald Tusk, w ocenie przewodniczącej komisji Amber Gold - Małgorzaty Wassermann, może niebagatelnie przyczynić się do prac nad sprawą. Do ostatniej chwili ważyły się losy jego obecności - komisarze czekali na jego dokumenty ABW. Małgorzata Wassermann, która wczoraj przegrała wybory samorządowe w Krakowie, może mieć kolejny powód do zmartwień.

Małgorzata Wassermann i Donald Tusk dziś podczas politycznego spotkania. Co się wydarzy po przesłuchaniu byłego premiera?

Ostre starcie polityków może diametralnie zmienić nastroje towarzyszące wokół ich nazwisk. Donald Tusk - zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami stawi się dziś przed komisją. Od miesięcy nie chciał jednoznacznie przyznać, czy się pojawi. Dwukrotna zmiana daty wpłynęła także na działania wokół kampanii wyborczej Wassermann. Prawniczka może mieć kolejny powód do zmartwień. Prosimy o odświeżanie strony. Będziemy na bieżąco informować Państwa o przebiegu przesłuchania Donalda Tuska.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Małgorzata Wassermann źle radzi sobie z porażką. Właśnie wyzwała Majchrowskiego na solo
  2. Wassermann jest niedouczona?! Słynny polityk ujawnia jej brak kompetencji
  3. Straszą "seksualizacją" dzieci. Małgorzata Wassermann udaje że nic się nie dzieje
  Następny artykuł