Donald Tusk niedługo zostanie dziadkiem. Jego córka – Kasia – stała się z dnia na dzień jedną z największych polskich gwiazd. Doradza, jak się ubierać, co czytać i jak odżywiać. Jest jedną z najpopularniejszych blogerek. Gdy się okazało, że zaszła w ciążę, wiele osób zaczęło się żywo interesować jej prywatnym życiem. Niektóre komentarze mogą jednak zbulwersować.

Donald Tusk jest zajęty swoją karierą polityczną. Mimo wszystko znajduje czas na spotkania z rodziną. Z wielką czułością dba także o swoją ciężarną córkę. Kasia stworzyła starannie swój image w Internecie, jednak kontrowersyjna dla wielu postać jej ojca-polityka prowokuje internautów do zabrania głosów. Wiele z nich prawdziwie szokuje.

Kasia Tusk celem ataków internautów. Czy Donald Tusk zabierze głos w sprawie?

Kasia podzieliła się z fanami ciążowym brzuszkiem. Blogerka postanowiła sfotografować się w kuchni podczas przyrządzania ciasta. Pomimo uroczej scenerii i wzruszającego obrazka, wiele internautów zaatakowało kobietę.

– Wszyscy wiedzą, że blog Kasi to pralnia lewej kasy Tuska. Chcesz coś załatwić z Donkiem? Musisz kupić reklamę u Kasi za kosmiczne pieniądze niespotykane u innych z branży. Kiedy panienkę Tusk sprawdzi skarbówka? – pojawia się w komentarzu w Internecie.

– Pędź mi córko typa który niszczy Polskę – czytamy dalej.

– I pewnie po ojcu fałszywy charakter,co najgorsze przejdą geny zdrajcy i na wnuki – pojawia się na jednym z forów.

– Gdybym miał takiego tatusia to wstydziłbym się wychodzić z domu i usunąłbym wszystkie lustra – czytamy dalej.

– Brzydka jak tatuś z wilczymi oczami inteligentna jak malarz kominów i zapewne taki sam charakter jak tatuś, który sprzedał Polskę za Brukselę – pisze ktoś pod zdjęciem Kasi Tusk.

Pomimo wielu krytykujących Donalda Tuska opinii wymierzonych pod adresem Kasi, okazuje się, że blogerka ma także rzeszę wiernych fanów. Ci życzą jej szczęśliwego rozwiązania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Monika Zamachowska i jej rodzinne sekrety. Nie uwierzycie, kto jest jej kuzynem!

– Widziałam zdjęcie na stories i aż je „przytrzymałam”, bo tak pięknie i kwitnąco wyglądasz – czytamy na Instagramie blogerki.

– Powiem ci Kasiu że wyglądasz cudownie – pojawia się dalej.

– Jak ci pięknie z brzuszkiem – chwali internautka.

Okazuje się, że córka byłego premiera wzbudza ogromne emocje. Ciężarna dziś Kasia rzadko udziela wywiadów. Nie wiadomo jednak, jak zareaguje na ataki, które finalnie – mają uderzyć w jej ojca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje aktor legendarnego serialu na TVP! Koszmarny dzień dla fanów
  2. Kontrowersyjny gwiazdor TVP nie wytrzymał! MIAŻDŻY PiS
  3. Gwiazda TVN i TVP zaciągnęła ogromny dług. Będzie go spłacać do końca życia
  4. Znaki zodiaku i ich ognisty temperament. Kto ma diabełka za skórą?
  5. Znaki zodiaku, które stworzą długi i szczęśliwy związek. Prawdziwi szczęściarze!

Te gwiazdy spodziewają się dziecka w najbliższym czasie!

ŹRÓDŁOwp.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl