asd
screen/youtube/ PrawicowyInternet
Patryk Korzec - 24 Grudnia 2018

Wigilia z Kaczyńskim czy Tuskiem? Odpowiedź Polaków zwali was z nóg

Donald Tusk na dłuższy czas zniknął ze świata polskiej polityki, a obywatele zdążyli już nieco o nim zapomnieć, w ostatnim czasie jednak możemy zobaczyć go znowu coraz częściej. Teraz postanowiono w związku ze świętami zapytać Polaków, kogo woleliby zobaczyć przy świątecznym stole - jego czy Kaczyńskiego. Odpowiedź zaskakuje. 

Donald Tusk z chwilą objęcia stanowiska przewodniczącego Rady Europejskiej 2 lata temu zniknął z polskiej sceny politycznej, na której wcześniej zdążył porządnie namieszać. Wydawałoby się, że Polacy nieco o nim zapomnieli i przestali brać pod uwagę jego zdanie i słowa. W ostatnim czasie okazało się jednak, że popularność przewodniczącego Rady Europejskiej. W związku z kończącą się kadencją - coraz częściej mówi się jednak o jego planowanym powrocie. W związku z rozpoczynającymi się świętami Bożego Narodzenia przeprowadzone zostało badanie, kto byłby chętniej widziany przez Polaków przy ich wigilijnym stole - Donald Tusk czy Jarosław Kaczyński. Trzeba przyznać, że wyniki zwalają z nóg, a politycy z pewnością nie będą zachwyceni.

Szczególne badanie z okazji świąt Bożego Narodzenia

Polityka to bez wątpienia jeden z najbardziej emocjonujących tematów, których wiele osób stara się unikać podczas rodzinnych spotkań i świąt, czasem jednak jest to po prostu nieuniknione. Burzliwa sytuacja polityczna naszego kraju pozostawia wielkie pole do popisu przeciętnym Polakom, którzy mają bardzo wiele do powiedzenia na jej temat, w czym nie przeszkadza nawet brak dokładnej znajomości tematu. W związku z niedawnymi plotkami o tym, że Donald Tusk ma wrócić do polskiej polityki oraz rozpoczynającymi się świętami Bożego Narodzenia, na panelu Ariadna przeprowadzono badania dla portalu o2.pl, których zadaniem było uzyskanie odpowiedzi na pytanie, którego z polityków Polacy chętniej ugościlibyśmy przy wigilijnym stole - prezesa PiS czy obecnego przewodniczącego Rady Europejskiej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej

Donald Tusk czy Jarosław Kaczyński? Kogo zaprosić do wigilijnego stołu

Trzeba przyznać, że wyniki tego badania po prostu zwalają z nóg. Okazuje się, że Donald Tusk zostałby zaproszony do stołu zaledwie przez 14% badanych, podczas gdy Jarosława Kaczyńskiego przyjąłby zaledwie co dziesiąty Polak. Aż 72% badanych natomiast deklaruje, że żadnego z mężczyzn nie chciałoby widzieć w swoim domu w ten wyjątkowy wieczór. Jeszcze bardziej zadziwiające jest natomiast to, że po zestawieniu tego badania z wynikami dotyczącymi ogólnej świątecznej chęci niesienia pomocy potrzebującym, zdecydowana większość Polaków wolałaby pomóc bezdomnemu, niż naszym politykom.ZOBACZ TAKŻE:
    1. Anna Dymna i jej mąż zostali bez dachu nad głową. Koszmarny dramat przed świętami
    2. Zdjęcia córki Kaczyńskiej wywołały poruszenie w sieci! Marta będzie wściekła?!
    3. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
    4. Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Zarobki ma bajeczne
    5. Przerażające fakty o księżnej Dianie ujrzały światło dzienne. Próbowała zabić siebie i Williama
Donald TuskDonald Tusk nie mówił tego o swojej rodzinie. Cała prawda wyszła na jaw!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News