Donald Tusk Instagram – wiele osób wyszukuje profilu social media byłego premiera Polski. Ten znakomicie radzi sobie w świecie mediów społecznościowych. Instagram polityka jest prowadzony w sposób, który jest zgodny z zachowaniem wszelkich wytycznych. Donald Tusk jest jednym z niewielu polityków, których Instagram prezentuje się na tak wysokim poziomie!

Donald Tusk Instagram – to jedno z najczęściej wyszukiwanych przez internautów haseł, jeśli chodzi o byłego premiera Polski. Nie ma zresztą co się dziwić! Jego profil w mediach społecznościowych nie ma sobie równych. Polityk, który obecnie piastuje stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej, dodaje zdjęcia regularnie, zawsze opatrując je odpowiednim opisem. Fotografie są kreatywne, pomysłowe, a co najważniejsze – estetyczne i wykonane przez czołowej klasy fotografów.

Donald Tusk: Instagram byłego premiera

Donald Tusk ma ponad 77 tysięcy obserwujących w serwisie Instagram. To bardzo dużo jak na polityka. Konto byłego premiera Polski jest prowadzone w elegancki sposób, który jest kompatybilny z ważną funkcją jaką piastuje w Unii Europejskiej.

W serwisie Instagram Donald Tusk opisuje się po angielsku jako: Europejczyk, Polak, Kaszub, mąż, ojciec, dziadek, biegacz, gracz w piłkę nożną oraz fan Lechii Gdańsk.

Na Instagramie Donalda Tuska znajdziemy między innymi zdjęcia i relacje z jego ważnych spotkań, które odbywa jako szef Rady Europejskiej. Są nie tylko eleganckie fotografie z oficjalnych spotkań, ale również filmy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Czym zajmuje się córka Macierewicza? Zaskakujące! 10 największych sekretów polityka

Instagram Donalda Tuska pełen jest zdjęć byłego premiera Polski z takimi osobistościami jak Donald Trump, Angela Merkel, Emmanuel Macron, Theresa May czy Bono.

Jednakże, Instagram Donalda Tuska to nie tylko oficjalne zdjęcia i filmy. Znajdziemy tam również luźne fotografie byłego premiera Polski. Możemy znaleźć zdjęcia, na których pozuje z dziećmi, zajada loda, zlany potem trenuje bieganie oraz… opala się w blasku chińskiego Słońca.

Donald Tusk Instagram: sukcesem po sukcesie córce?

Instagram Donalda Tuska jest prowadzony w znakomity sposób i być może ma to coś wspólnego z jego córką. W końcu to Kasia Tusk, jako pierwsza z rodziny, sięgnęła po to medium społecznościowe. Córka szefa Rady Europejskiej ma ponad 270 000 obserwujących a jej Instagram również jest cudny.

Być może chcąc pomóc ojcu, Kasia Tusk z bloga „Make Life Easier” przekazała mu kilka cennych rad, które pozwoliły szybko zdobyć obserwujących i uniknąć typowych dla nowicjuszy błędów. Nie można też wykluczyć tego, że Donald Tusk nie prowadzi sam swojego konta. Jednakże, wiele wskazuje na to, że były premier Polski jest z nowoczesnymi social media za pan brat i nie potrzebuje pomocy asystenta do wrzucenia zdjęcia z filtrem na Instagram.

fot. instagram.com
fot. instagram.com
fot. instagram.com
fot. instagram.com
fot. instagram.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kasia Tusk będzie wściekła! Ojciec przypadkowo zdradził jej największą tajemnicę
  2. Gdzie mieszka Kasia Tusk? Ile zarabia? Największe tajemnice córki b. premiera odkryte
  3. Wtargnął do biura PiS i zaczął strzelać. Krzyczał, że chce zabić Kaczyńskiego
  4. Mało zauważalne objawy chorób psa. Nie można ich ignorować

Agata Duda ma swoje sekrety. 10 faktów z jej życia, którymi się nie chwali [ZDJĘCIA]

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.