OFICJALNE: Donald Tusk właśnie odpalił polityczną bombę atomową!
Karol Zaborowski - 18 Czerwca 2018

OFICJALNE: Donald Tusk właśnie odpalił polityczną bombę atomową!

Patryk Jaki podczas swojej kampanii zaliczył już nie jedną wpadkę. Jednak to, co teraz zrobił, wywołało prawdziwą wojnę. Donald Tusk, który jest głównym bohaterem wpisu Jakiego nie zamierza puścić tego płazem i postanowił odpalić polityczną bombę, która zmiecie posła PiS. 

Na scenie politycznej i w internecie wybuchła prawdziwa wojna. Wszystko przez wpis Patryka Jakiego, który umieścił na swoich mediach społecznościowych. Na zdjęciu widać Donalda Tuska, który płacze, u dołu fotografii widzimy napis "Nasi przegrali z Meksykiem".

Donald Tusk pozwał Patryka Jakiego

Zdjęcie pochodzi z pogrzebu jednej z ofiar katastrofy smoleńskiej. To było zbyt wiele. Donald Tusk postanowił zemścić się i zniszczyć Patryka Jakiego. Były premier wytoczył najcięższe działa. Sprawa trafiła już do sądu, a przychylne Tuskowi media objeżdżają Patryka Jakiego z góry do dołu. To jednak nie koniec. Po medialnej i prawnej ofensywie, można spodziewać się politycznego ataku doświadczonego Tuska na młodym idolu prawicy,. Przewodniczącego Rady Europejskiej Donald Tusk jest reprezentowany przez Mecenasa Romana Giertycha. Według informacji sprawa ma jak na razie charakter ugodowy. Tusk chce, aby Jaki wpłacił na konto WOŚP 30 tysięcy złotych za naruszenie dóbr osobistych.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wstrząsająca historia Kaczyńskiego z przeszłości. Ledwo przeżył
  2. Dwa miliony Polaków dostanie pieniądze! Jest jeden haczyk
  3. Służbom opadły szczęki. Odkryto, co się działo w Kancelarii Premiera
tusk_wstępTusk na prezydenta? Internauci bezpardonowo rozprawiają się z tym pomysłem...Czytaj dalej
Patryk Jaki zaliczył koszmarną wpadkę... Internet ryczy ze śmiechu! [ZDJĘCIA]Patryk Jaki zaliczył koszmarną wpadkę... Internet ryczy ze śmiechu! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: polityczek.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News