Donald Tusk przyłapany! To zdjęcie to hit
Karol Zaborowski - 24 Grudnia 2018

Donald Tusk przyłapany! To zdjęcie to hit

Donald Tusk mimo pełnienia funkcji Przewodniczącego Rady Europejskiej znalazł w święta trochę czasu dla swojej rodziny, która niebawem się powiększy. W wigilijny poranek w Internecie pojawiło się zdjęcie, które od razu stało się hitem.

Donald Tusk ma za sobą bardzo burzliwy rok. Był dwukrotnie przesłuchiwany w charakterze świadka w sprawie afery Amber Gold oraz katastrofy smoleńskiej. Dodatkowo jego córka w tym roku potajemnie wzięła ślub, co dowodzi, że bardzo ceni sobie prywatność w tak istotnych sprawach. Teraz rodzina byłego premiera została uchwycona podczas przygotowań do świąt Bożego Narodzenia.

Donald Tusk z choinką w rękach

Choinka to element, bez którego mało kto wyobraża sobie święta. W takim wypadku można postawić na żywe drzewko lub sztuczne. Oba wyjścia maja swoich zwolenników, jak i przeciwników. W przypadku byłego premiera decyzja padła na zakup żywej choinki, która bez wątpienia będzie pięknie pachnieć na cały dom. Na zdjęciu widzimy Kasię Tusk, której ciężarny brzuch jest już naprawdę wyraźnie widoczny, jej męża Staszka Cudnego oraz samego Donalda Tuska. Cała trójka wygląda na jak najbardziej zadowoloną ze wspólnego spędzania świat. Jednak na barki byłego premiera spadł dosyć ciężki i niewygodny obowiązek. Wszystko dlatego, że polityk w pojedynkę musiał mocować się z pokaźnym drzewkiem. Po jego minie widać, że nie było też lekkie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Jan Paweł IIJan Paweł II w ostatnich chwilach życia. 9 zdjęcie będzie prawdziwym wstrząsem dla KatolikówCzytaj dalej
Z oczywistych względów Kasia nie mogła pomóc swojemu tacie, jednak pytanie brzmi, dlaczego nie zrobił tego jej mąż? Co prawda miał w ręce kawę, ale nie tłumaczy to, dlaczego Donald Tusk musiał sam nieść ciężkie drzewko, gdy obok niego idzie silny i młodszy mężczyzna. Według wielu Internautów powinno być zupełnie na odwrót. - No to pięknie się zaprezentował przy teściu nie ma co - pisze jeden z internautów. - No tak. Tata sam dźwiga choinkę, a mężusio męczy się z kawą - czytamy. - Jaki wstyd. Widać ze len śmierdzący żeby straszy człowiek musiał sam choinkę nieść a taki młody niedołężny nawet nie pomógł... patologia - pisze kolejna osoba. Zdjęcie bardzo szybko stało się hitem w Internecie, a w komentarzach pojawiają się głównie wiadomości o podobnej treści co zacytowane.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szokująca przepowiednia nt. śmierci papieża Franciszka! Spełnia się na naszych oczach
  2. Tragiczna pomyłka Morawieckiego! To jest już smutne
  3. Kaczyński ma prezent dla Polaków. Rozwiązanie Sejmu i przyspieszone wybory są realne?
  4. Wellman o aborcji. Można się zdziwić
  5. Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Zarobki ma bajeczne
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News