Były senator PiS prosi się o proces? Opublikował skandaliczne zdjęcie z Tuskiem

Były senator PiS prosi się o proces? Opublikował skandaliczne zdjęcie z Tuskiem Źródło: Flickr/European People's Party

Donald Tusk przez wiele osób uznawany za głównego wroga PiS. Były senator tej partii, Waldemar Bonkowski, poszedł w swojej niechęci do byłego premiera o krok za daleko. Za to, co opublikował na swoim Facebooku, może go nawet czekać proces. Nie jest to pierwszy tego typu wyskok z jego strony.

Donald Tusk nie jest darzony zbytnim szacunkiem przez przedstawicieli PiS. Nie od dzisiaj wiadomo, że politycy tej partii uznają go za swojego wroga. Jednak to, czego dopuścił się były senator tej partii, przekracza wszelkie granice. Za to co zrobił, być może czeka go proces. 

Donald Tusk obrażony przez byłego senatora

Donald Tusk w trakcie swojej długiej kariery politycznej zdążył się już pewnie przyzwyczaić do tego, że często pod jego adresem kierowane są różnego rodzaju obelgi. Jak wiadomo, bycie politykiem wiąże się z tego typu nieprzyjemnościami. 

Jednak to, jak obraził go były senator PiS, mogło naprawdę oburzyć przewodniczącego Rady Europejskiej. Waldemar Bonkowski użył takiego porównania, za które mogą mu grozić poważne konsekwencje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bonkowski  użył bardzo mocnego porównania. Może za nie odpowiedzieć w sądzie

Waldemar Bonkowski opublikował bowiem bardzo kontrowersyjny post na swoim Facebooku. Były senator PiS w swojej niechęci do Donalda Tuska posunął się bardzo daleko. Za swój wybryk być może będzie mu groził proces. 

W poście, które opublikował Bonkowski, widać zestawienie zdjęcia Donalda Tuska z ostatniego przemówienia w Gdańsku i fotografię Adolfa Hitlera. Elementem łączącym obie postacie miał być według senatora podobny gest zaciśniętych pięści podczas wygłaszania swojej mowy. 

Warto przypomnieć, że Waldemar Bonkowski wyleciał z partii za antysemickie wpisy na swoim profilu. W przeszłości w mediach społecznościowych opublikował film zatytułowany "Jak Żyd Żyda gonił na śmierć". 

Donald Tusk, w związku z porównaniem go do niemieckiego dyktatora, może oskarżyć byłego senatora o naruszenie godności. Wtedy Waldemara Bonkowskiego czekałby proces. Jak wiadomo ludzie mają bardzo różne poglądy polityczne, ale takie skandaliczne sytuacje, jak porównania do jednego z największych zbrodniarzy w historii, są surowo karane.

Źródło: Facebook/Waldemar Bonkowski

 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Socha poznała męża jako szesnastolatka. Dzisiaj może być dumny, gwiazda pochwaliła się największym szczęściem (zdjęcie)
  4. Ola Kwaśniewska jest najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. Wiemy dlaczego
  5. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz

Źródło: Na Temat

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu