Tusk opublikował wyciskające łzy kondolencje. Nie żyje mama jego najbliższego przyjeciela

Tusk opublikował wyciskające łzy kondolencje. Nie żyje mama jego najbliższego przyjeciela Źródło: screen/YouTube.com/ EURACTIV

Donald Tusk pogrążył się w żałobie. Jeden z jego najwierniejszych i najlepszych przyjaciół przekazał bardzo smutną informację o śmierci swojej mamy. Te niezwykle emocjonalne i pełne wsparcia słowa premiera są najlepszym dowodem wielkiej przyjaźni łączącej polityków.

Donald Tusk może się pochwalić niezwykłą przyjaźnią. W niebezpiecznym świecie polityki, w którym nie brakuje spisów i niedopowiedzeń, jest jedna osoba, która pozostaje w nieprzerwanie dobrych stosunkach z byłym premierem polskiego rządu. Tą osobą jest Paweł Graś, który zmaga się właśnie z wielką tragedią po śmierci ukochanej matki. Tusk, jak na przyjaciela przystało, postanowił pocieszyć Grasia i dodać mu otuchy. Skierował do niego bardzo poruszające słowa.

Donald Tusk pociesza Grasia. Kondolencje z powodu śmierci matki

O tym, jak wielkim przeżyciem dla Pawła Grasia jest utrata ukochanej mamy, przekonać się możemy, czytając pełen emocji wpis Donalda Tuska. Były premier z wielką czułością i zrozumieniem napisał kondolencje, które potrafią chwycić za serce.

- Pawłowi Grasiowi wyrazy najserdeczniejszego współczucia z powodu śmierci Mamy. Trzymaj się, Przyjacielu -napisał polityk

Nie da się ukryć, że takie słowa w pełnym nienawiści i walki o stanowiska świecie polityki są wyrazem ogromnej przyjaźni. Mało kto o tym wie, ale to właśnie Graś w obozie Platformy Obywatelskiej jest postrzegany jako osoba, której Tusk ufa najbardziej. Ich znajomość stała się partyjną legendą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tusk nie zapomina o przyjaciołach

Mimo że Donald Tusk nie darzy sentymentem wszystkich swoich starych, partyjnych kolegów to Graś jest dla niego wyjątkowym wsparciem. O ich znajomości krążą w PO legendy.

Tuska i Grasia łączy przyjaźń. Ich relacja jest budowana na zasadzie wzajemnego zaufania, sympatii, czasami zwykłej relacji szef - podwładny. Żaden z nich nie chciałby tego zmienić - mówił o stosunkach łączących Pawła Grasia i Donalda Tuska jeden z polityków PO na łamach "Polska The Times" w 2014 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  4. 13-latka wpadła do pokoju rodziców krzycząc z bólu. Widok na jej szyi był przerażający, mama nie umiała jej pomóc
  5. Cudowniejszej wiadomości o Elżbiecie Jaworowicz dzisiaj nie przeczytacie. Wielka tajemnica ujawniona
  6. Ksiądz 5 minut po ślubie obrzydliwie upokorzył nowożeńców jak nikt nigdy. Panna młoda wybuchła płaczem

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News