Donald Trump zapomniał imienia swojej żony! Wpadka roku

Donald Trump zapomniał imienia swojej żony! Wpadka roku

Donald Trump jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. W swoim najnowszym wpisie na Twitterze popełnił jednak błąd, który już został okrzyknięty wpadką roku. Prezydent USA pomylił imię swojej żony!

Donald Trump jako pierwszy poinformował na Twitterze, że jego żona wróciła ze szpitala, do którego trafiła przed kilkoma dniami. Jego wpis nie pozostał niezauważony, zwłaszcza przez krytyków prezydenta. Nic dziwnego, bowiem prezydent Stanów Zjednoczonych popełnił w nim błąd. I to nie byle jaki, pomylił bowiem imię swojej żony.

Donald Trump nie pamięta imienia żony?!

Melania Trump trafiła przed kilkoma dniami do szpitala z powodu operacji, którą musiała przejść w związku z lekką dysfunkcją nerki. Wiadomość została przekazana przez biuro prasowe Białego Domu. O jej powrocie jednak poinformował już sam Donald Trump na Twitterze. Najwyraźniej jednak radość prezydenta USA była tak duża, że pomyliły mu się klawisze na klawiaturze komputera. - Wspaniale, że nasze niesamowita Pierwsza Dama wraca do Białego Domu. Melanie czuje się i radzi sobie bardzo dobrze. Dziękuję za wszystkie modlitwy i najlepsze życzenia - napisał na Twitterze Trump. W tweecie popełnił błąd w imieniu swojej żony. Zamiast "Melania" napisał "Melanie". Zauważył to natychmiast Bill Palmer, znany krytyk prezydenta. Nie omieszkał skomentować wpisu. - Wiem, że Donald Trump próbuje przebić królewski ślub, ale myślę, że to nieuprzejme, by poślubić "Melanie" zaledwie pięć dni po tym, jak Melania zniknęła - napisał Palmer. Post bardzo szybko został usunięty. Zastąpił go nowy wpis z poprawnie wpisanym już imieniem żony prezydenta. W Internecie jednak, jak się mawia, nic nie ginie. Komentatorzy śmieją się, że Donald Trump zapomniał, jak pisze się imię własnej żony.

Melania Trump w szpitalu

Melania Trump jest pierwszą żoną prezydenta, która podczas sprawowania urzędu przez męża, musiała przejść zabieg operacyjny od roku 1987. Wówczas Nancy Regan musiała przejść zabieg mastektomii. Wcześniej zdarzały się drobniejsze i poważniejsze zabiegi pierwszych dam USA. Pierwszą pierwszą damą, u której zdiagnozowano raka była Betty Ford, która także przeszła mastektomię. Miało to miejsce w 1974 roku, kilka tygodni po nominacji jej męża. Donald Trump fot. twitter.com Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Serialowa aktorka miała operację mózgu! Mąż prosi o modlitwę
  2. Z ostatniej chwili: Melania Trump w szpitalu
  3. Wystarczyła jedna decyzja Trumpa. Nie żyje 37 osób, ponad 1000 rannych
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News