Tego Anna Mucha nie mogła się spodziewać. Artystka już była przygotowana do rozpoczęcia odważnego, erotycznego show, jednak na drodze stanęli jej podlegli Trumpowi urzędnicy. Mucha miała wystąpić w Chicago i Nowym Jorku. Na nieszczęście lokalnej Polonii, ani ona ani żaden z towarzyszących jej aktorów nie otrzymali wizy.

Anna Mucha miała razem z grupą znanych, polskich artystów brać udział w Polonijnym Otwarciu Sezonu Kulturalnego w Chicago. Razem z m.in. Barbarą Kurdej-Szatan i Mikołajem Krawczykiem planowała grać w erotycznej sztuce „Pikantni”.

Na nieszczęście aktorów i amerykańskiej Polonii, przedstawienie nie odbędzie się. Urzędnicy Trumpa bowiem… po prostu ich olali. Tak długo zwlekali z decyzją o wydaniu wiz, do teraz zresztą niepodjętą, że przedstawienie musiało zostać odwołane. To prawdziwy policzek i potężne upokorzenie dla polskiej gwiazdy.

Pomimo dostarczenia dodatkowych informacji nie otrzymaliśmy decyzji o przyznaniu wiz pracowniczych. Prawdopodobnie na tę decyzję musielibyśmy poczekać jeszcze kilka dni i byłaby ona pozytywna, ale fizycznie nie udałoby się zorganizować opłat, wizyty w ambasadzie USA w Polsce i przylecieć na czas do USA.  – tłumaczył dla „se.pl” organizator wyjazdu, Karol Bytner z Agencji Aktorskiej Gudejko.

 

...

Zobacz również

BOSKIE ciało tej modelki kusi tysiące internautów!

Zobacz również