Historyczny wstrząs po spotkaniu Kim-Trump. Koniec nuklearnej dyktatury!

Historyczny wstrząs po spotkaniu Kim-Trump. Koniec nuklearnej dyktatury!

Jednak wśród wielu złych informacji, które napływają do naszych uszu z całego świata, zdarzają sie informacje dobre i zaskakujące. To koniec nuklearnej dyktatury! Po spotkaniu Donald Trump - Kim Dzong Un doszło historycznego ogłoszenia.

To historyczny moment. Na naszych oczach dokona się denuklearyzacja Korei Północnej, pod rządami Kim Dzong Una. Takie informacje dotarły do mediów po spotkaniu dyktatora Korei Północnej z Donaldem Trumpem.

Donald Trump zadowolony ze spotkania

Donald Trump i Kim Dzong Un podpisali wspólne oświadczenie. Sam prezydent USA określił spotkanie z przywódcą Korei Północnej jako "szczere, bezpośrednie i owocne". Ma się otworzyć nowy rozdział relacji między tymi dwoma krajami, na którym bezpieczeństwo zyskamy wszyscy. We wspólnym oświadczeniu napisano, że Kim "ponownie podkreślił swoje zdecydowane i twarde zobowiązanie do całkowitej denuklearyzacji Półwyspu Koreańskiego". Nie ma co prawda konkretnego harmonogramu, ale widać, że Korei Północnej zależy na poprawnych, wzajemnych relacjach, co daje nadzieję na przyszłość. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To koniec imperium Rydzyka? Chcą je zlikwidować
  2. KFC wyśmiał prezydenta Dudę! Wpis sieci robi furorę w internecie
  3. Dziewczyna Macierewicza przerywa milczenie. Ujawnia jego sekrety
  4. Ile lat ma Ryszard Kotys? Toczą go okropne choroby
  5. Wellman i Prokop nie wytrzymali! Burzliwa dyskusja w DDTVN
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News