Tancerka Dona Vasyla odurzona pigułką i zgwałcona? Skandal po koncercie w Przasnyszu

Tancerka Dona Vasyla odurzona pigułką i zgwałcona? Skandal po koncercie w Przasnyszu

Don Vasyl jest najważniejszą postacią polskiej sceny muzyki romskiej. Ostatnio, po jednym z jego koncertów, doszło do pewnego skandalu. Do przykrego wydarzenia miało dojść na suto zakrapianej alkoholem imprezie. Poszkodowana została podobno jedna z tancerek zespołu.

Don Vasyl powszechnie znany jest jako król kultury romskiej w Polsce. Słynie z niezwykle barwnych i widowiskowych koncertów, które przyciągają tłumy ludzi. Zwykle wokalista występuje na scenie z kilkoma tancerkami. Jedna z nich jest bohaterką skandalu. Na pokoncertowej imprezie miało dojść do przykrego wydarzenia. 

Don Vasyl i jego świta 

Don Vasyl ma już ugruntowaną pozycję elity wśród artystów wykonujących romską muzykę. Wokół króla zawsze występuje jego oddana świta muzyków i tancerek. Każdy koncert jest gigantycznym wizualnym show i przyciąga ogromną publikę. 

Ostatnio don Vasyl i jego zespół wystąpili w Przasnyszu podczas dni miasta, a po koncercie dojść miało do wstrząsającego wydarzenia. Poszkodowana jest podobno jedna z tancerek artysty, a policja już zajmuje się okolicznościami tej sprawy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Skandal po koncercie

Po ostatnim koncercie don Vasyla  w Przasnyszu wybuchł potężny skandal. Zgłoszone zostało popełnienie poważnego przestępstwa - jedna z tancerek zawiadomiła policję o tym, że została zgwałcona na całonocnej imprezie po występie zespołu. Miało się to wydarzyć z 15 na 16 czerwca. Poszkodowana utrzymuje, że być może wcześniej została jej podana pigułka gwałtu, co może sugerować, że nie pamięta dokładnie całego zdarzenia. 

Impreza po koncercie zorganizowanym z okazji Dni miasta Przasnysz była suto zakrapiana alkoholem. Z pewnością don Vasyl zaprosił na nią całą masę osób, bo znany jest ze swojej rozrzutności i gościnności. Policja bada obecnie całe zdarzenie i przesłuchuje ewentualnych świadków przestępstwa. Jak na razie funkcjonariusze nie potwierdzili wersji wydarzeń z udziałem pigułki gwałtu. 

-Wszczęliśmy postępowanie oraz wydaliśmy polecenia wykonania pewnych czynności procesowych. Wystąpiliśmy do sądu o wyznaczenie terminu posiedzenia i przesłuchanie, ponieważ w tego typu sprawach prokurator nie ma prawa przesłuchiwać pokrzywdzonej samodzielnie - tłumaczy działania policji prokurator Artur Folga. 

Don Vasyl jak na razie nie udzielił komentarza w tej szokującej sprawie Pewnie zrobi wszystko, żeby dowiedzieć się kto zrobił krzywdę jego tancerce i zawalczy o odpowiednie ukaranie sprawcy, wielokrotnie podkreślał bowiem, że członkowie zespołu są bowiem dla niego jak rodzina. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Polska poruszona kolejnym dramatem nie do wyobrażenia. Zmaltretowana dwumiesięczna dziewczynka, tłumaczenia ojca wprawia w osłupienie
  2. Kora znów zostanie upamiętniona w wyjątkowy sposób. Na jej grobie powstanie coś pięknego
  3. Szelągowska zamieściła niezwykłe zdjęcie w wannie. Przez jeden szczegół nie rozżarzy Was do czerwoności
  4. Mama trójki dzieci Małgorzata Socha właśnie wprowadziła w kompleksy tysiące Polek. Zjawiskowe zdjęcia
  5. Katastrofa w Boże Ciało, płonie zabytkowy kościół na zachodzie Polski. Żal patrzeć jak ogień trawi wieżę

Źródło: Na Temat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News