Panie domu zdradzają sekretne sposoby na uratowanie zbyt słonej lub tłustej zupy. Prosty trik uratuje każde danie

Panie domu zdradzają sekretne sposoby na uratowanie zbyt słonej lub tłustej zupy. Prosty trik uratuje każde danie Źródło: pxfuel Creative Commons Zero - CC0

Domowe triki do wykorzystania w kuchni. Panie domu zdradzają, jak uratować każde danie. Zupa okazała się zbyt słona lub tłusta? Istnieją sposoby, by poprawić jej smak. Niebywałe sztuczki sprawią, że twoje dnia będą smakować wyśmienicie.

Domowe triki są sposobami, dzięki którym niewielkim nakładem pieniędzy i energii można wyjść obronną ręką z każdej sytuacji. Ich znajomość może być wyjątkowym wybawieniem w przypadku gotowania. Ich zastosowanie jest bajecznie proste, warto więc wiedzieć, co zrobić, by uratować każdą zupę.

Domowe triki do wykorzystania w kuchni 

Gotowanie jest pasją wielu osób, jednak zdarzają się i ci, którzy w kuchni nawet z najprostszego przepisu potrafią zrobić danie, które nikomu nie przypadnie do gustu. Nic dziwnego, trzeba znać sztuczki, które sprawią, że dania będą smakować wyśmienicie. Warto też wiedzieć, jak zachować się w przypadku, kiedy danie okaże się przesolone czy zbyt tłuste. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na szczęście panie domu podzieliły się swoimi sekretami. Ich domowe triki sprawią, że żadna zupa nie będzie zbyt słona czy za tłusta. Sztuczki, które trafiły do sieci, bez problemu uratują każde danie

Domowe triki na zbyt słoną i tłustą zupę

W przypadku przesolonej zupy niezwykle łatwo jest wyjść obronną ręką. Kiedy tylko wyczujemy, że dodaliśmy do zupy zbyt dużo soli, warto wrzucić do niej obranego, surowego ziemniaka i pogotować przez chwilę. Ziemniak powinien w kilka minut wchłonąć zbędną sól. 

Kiedy zupa okaże się zbyt tłusta, skorzystaj z triku, który uratował niejednego kucharza. Wystarczy kostką lodu przejechać po powierzchni zupy. Tłuszcz przyczepi się do niej bez problemu, a przy pomocy łyżki usunięcie go będzie niezmiernie proste. 

Dzisiaj grzeje:  1. Nadchodzą kolejne obostrzenia ws. koronawirusa w Polsce. Chodzi o sklepy i pracę
2. Z ostatniej chwili: Będą kolejne zakazy przez epidemię. Dotyczą sklepów i pracy

Domowe triki w gotowaniu sprawdzają się idealnie. Nikomu nie będzie już straszne przyrządzanie zup, wiedząc, że może uratować jej smak za pomocą banalnych rozwiązań. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chroni komórki przed starzeniem się i wspomaga czerwone krwinki. Witamina E jest bardzo ważna dla organizmu człowieka
  2. Legenda światowej piłki walczy o życie. Jest zakażony koronawirusem, jego stan jest bardzo ciężki
  3. Koronawirus uszkadza nie tylko płuca? Niepokojące wyniki badań naukowców z kilku krajów
  4. Antek Królikowski pokazał, jak spędza kwarantannę. Przerażony wzrok mówi wszystko, na zdjęciu nie jest sam
  5. Wiadomo, co na kwarantannie robi Robert Janowski. Zdjęcie mówi samo za siebie
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

źródło: punktsiedzenia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News