Wystarczy włożyć kulkę z folii aluminiowej do pralki. Efekt jest po prostu wow

Wystarczy włożyć kulkę z folii aluminiowej do pralki. Efekt jest po prostu wow Źródło: YouTube / WhatsUpMoms

Domowe triki ułatwiają życie niejednej osobie i pozwalają zaoszczędzić dużo pieniędzy. Okazuje się, że folię aluminiową można wykorzystać nie tylko w kuchni - przyda się również do prania.

Domowe triki mogą bardzo zaskoczyć swoją skutecznością i prostotą. Tak jest w przypadku aluminiowej kulki, wrzuconej do bębna pralki. Efekt, jaki wywołuje niecodzienny dodatek do prania, jest piorunujący. Warto wypróbować ten sposób podczas kolejnego odświeżania ubrań. 

Domowe triki są proste i tanie

Jeśli mamy dużą rodzinę, ciągłe pranie ubrań może być dla nas prawdziwą katorgą. Na szczęście w tych czasach proces ten odbywa się niemal całkowicie automatycznie, jedyne co trzeba zrobić, to włożyć brudne ubrania do pralki, nastawić program, a po wszystkim wyciągnąć je z maszyny i rozwiesić do wyschnięcia. Ten ostatni punkt nie jest już jednak wcale aż tak oczywisty, bo wiele nowoczesnych pralek posiada również funkcję suszenia. Trik z aluminiowa kulką będzie wyjątkowo przydatny właśnie dla posiadaczy sprzętu tego typu.

Do mokrych ubrań, które znajdują się w bębnie pralki, wrzuć trzy kulki zmiętej folii aluminiowej. Efekt ich działania jest zaskakujący, a wszystko bardzo niewielkim kosztem. Sposób przetestowało już wiele gospodyń domowych na całym świecie i są nim oczarowane.

Domowe triki pomagają zaoszczędzić wiele pieniędzy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aluminium, które wrzucisz do bębna pralki podczas suszenia ubrań pochłonie ładunki elektryczne, dzięki czemu wyciągnięte z niej części garderoby nie będą się elektryzowały. Będziesz mógł od razu, bez obaw o "kopnięcia", przystąpić do składania ubrań. To niezwykle przydane dla tych osób, którym zależy na szybkim uporaniu się ze sprzątaniem.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia na lotnisku, samolot staranował człowieka, drugi jest w szpitalu. Film trafił do sieci
2. Już się zaczęło, żywioł dokonuje ogromnych zniszczeń: straty są gigantyczne, jedna osoba zaginęła. Fatalne informacje o pogodzie zza granicy

Kulki aluminiowe są tanią alternatywą dla specjalnych, sklepowych wkładów do suszenia, mogą być również stosowane wielokrotnie. Jeśli mocno uformujesz folię, możesz używać jej nawet do 6 miesięcy. To bardzo ekonomiczny sposób, a efekty, jakie przynosi, przerastają najśmielsze oczekiwania.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. Cudowny przepis na rosół, jaki nawet nie śnił się naszym babciom. Jedna przyprawa idealnie poprawia smak
  4. Wrzuciła skorupki jajek do naczynia po winie. Rezultat jest powalający, teraz każdemu poleca robić tak samo
  5. Dagmara postanowiła zakończyć swój romans. Kilka dni później poszła do lekarza i miała łzy w oczach, powalająca diagnoza

źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News