Wystarczy podpalić liść laurowy i zostawić go na chwilę. Efekt? Przechodzi wszelkie oczekiwania, nieziemski

Wystarczy podpalić liść laurowy i zostawić go na chwilę. Efekt? Przechodzi wszelkie oczekiwania, nieziemski Źródło: webniusy

Domowa medycyna z roku na rok staje się coraz bardziej popularna, a w mediach pojawia się jeszcze więcej trików i sposobów. Ten z wykorzystaniem liścia laurowego jest szczególnie wart uwagi.

Domowa medycyna, choć wciąż przez wielu jest wyśmiewana, zjednuje sobie coraz większą rzeszę zwolenników, którzy chętnie korzystają z jej metod. Fanami stają się zarówno Ci, którzy chcą nieco zaoszczędzić na lekach z rynku farmaceutycznego, które potrafią kosztować krocie, jak i ci, którzy chcą unikać chemii, wybierając naturalne sposoby leczenia. Bez względu na powód jakim się kierujemy, nie da się zaprzeczyć, że w większości przypadków efekty zwyczajnie odbierają mowę. Tym razem nie jest inaczej. 

Domowa medycyna z wykorzystaniem liścia laurowego. Efekt przerasta najśmielsze oczekiwania 

Na wstępie warto zaznaczyć, że domowa medycyna nie ogranicza się tylko do leczenia ran czy chorób naturalnymi sposobami. Rozszerza się również o sposoby zapobiegania wielu problemom zdrowotnym jeszcze zanim się pojawią lub metody oczyszczenia i wyciszenia organizmu. Pewna kobieta postanowiła sprawdzić, czy liść laurowy jest czymś więcej niż tylko popularnym elementem w kuchni, który nadaje wyjątkowy smak ptrawom. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Posiłkując się twierdzeniami naukowców czy chociażby obserwacjami ze starożytności, kobieta zdecydowała się zastosować go w sposób mający przynieść odprężenie. Liść laurowy był bowiem regularnie uprawiany i wykorzystywany w lecznictwie, a internautka sprawdziła, że podpalenie go może przynosić wyciszenie i uspokojenie.

Dzisiaj grzeje: 1. Przejmujące wideo z Chin. Widać, jak traktowani są zarażeni śmiertelnym wirusem

2. Oszustwo w "Kuchennych Rewolucjach". Restauratorka wszystko ujawniła, Gessler opadły ręce

 

Liść laurowy należy podpalić  w szczególny sposób - najlepiej zacząć od końcówki, by ogień po woli obejmował kolejne jego części. Warto umieścić liść w naczyniu odpornym na ogień i pozostawić na kilka godzin. Stanie się wówczas domowym i naturalnym kadzidełkiem. Opary, które będą się uwalniać, wypełnią wszystkie pomieszczenia domu, działając kojąco i odprężająco. Zawarte w liściu substancje, które po dotarciu do nozdrzy zmniejszają stres, wyregulują napięcie, a całe ciało przyjemnie się odpręży. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Premier ogłosił alarm antyterrorystyczny na terenie całej Polski. Wszyscy powinni zachować czujność
  3. Karol Strasburger wyznał prawdę o swojej emeryturze. Smutne dla ojca i męża, kwota jest skandaliczna
  4. Wypłynął skandal zza kulis Klanu. Traktowanie aktorów przechodzi ludzkie pojęcie, jest oświadczenie
  5. Córka Tyszkiewicz przerwała milczenie. Życie pani Beaty wygląda teraz koszmarnie, smutne informacje

Źródło: webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News